Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunnal kell már foglalkozno...

Neptunnal kell már foglalkoznom, vagy még ráér?

Figyelt kérdés

Kaptam emailt a Neptun azonosítommal, be is léptem, de még nem igazán tudom hogy működik, és félve nyomok meg minden gombot.

Szóval kérdésem az lenne, hogy el tudok-e rontani valamit (pl. felvenni egy tárgyat amit nem akartam, és nem tudom lemondani már), másik meg hogy egyáltalán lehet-e már tárgyat felvenni (ebben az esetben béna vagyok, mert szinte semmi ilyesmit nem látok), vagy az csak később les.z


2014. júl. 25. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, ha ismerkedsz vele, de inkább azt gyakorold, hogy ne verj szét valamit első dühödben - mert mikor épp fontos lenne a Neptun, akkor fagy le/léptet ki, stb. Tárgy- és vizsgafelvételnél rendszeres volt az anyázás, mindenki szidása, stb. :D


Édes fősulis évek, a mindig szrakodó Neptunnal az élen.

2014. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Később is ráérsz és tárgyakat felvenni sem most kell, ez biztos, bármilyen egyetemről is van szó. :-) Majd sok mindent elmagyaráznak később, nem kell izgulni.
2014. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni. Én is azt hittem annak idején, hogy foglalkozni kell vele, teljesen felesleges időpazarlás. Mindent el fognak mondani a használatával kapcsolatban ősszel.
2014. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem kell nyomkodni még hiszen nem utasítottak rá. Majd megmondják mikor kell. Most még nem.

Utána meg elátkozod majd azt a pillanatot amikor majd hozzá kell nyúlnod :D

2014. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hallottam már sztorikat a Neptunról, nem várom azt a napot, amikor használnom kell, egyik legidegesítőbb dolog számomra pont az, ha a számítógép vagy valamilyen elektromos készülék lefagy/szarozik.


De legalább nem most kell foglalkoznom vele, így is túl sok dolognak kell utánanéznem, kösz a válaszokat.

2014. júl. 25. 18:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is nagyon tudnál mit nyomogatni, a félév aktiválása nélkül úgysem működik semmi benne.
2014. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól nem kell félni, hogy egyáltalán nem jutsz be egy kurzusra a lefagyó/kidobó Neptun miatt. Az lesz majd a rohadt idegesítő, amikor majd csak szar időpontokban lévő kurzusokra jutsz be, meg azokra, amiket a k*csög tanárok tartanak :D Bocs, de ez így utólag már vicces évek távlatából :) Én mindig ott ültem épp emiatt a gép előtt már vagy 1 órával a Neptun-nyitás előtt, de így sem sikerült mindent úgy felvenni, ahogy szerettem volna :)
2014. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem választ írok, de hova jelentkeztél, hogy ilyen hamar megvan a kód? Én úgy tudtam, hogy majd csak levélben küldik le.
2014. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!