Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne ezze a szakkal...

Érdemes lenne ezze a szakkal foglalkoznom? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Gimnáziumba járok. A továbbtanuláson gondollodom. Megfogott az építészmérnöki pálya, de félek attól, hogy mivel gimnáziumba, nem pedig szakközépbe járok, elég nagy hátrányom lenne szakrajz és az ehhez tartozó tantárgyak terén. Még csak 10.osztályos vagyok, de jövőre fakultációt kell felvennem, és azt úgy kellene, h kb már tudom h mivel szeretnék továbbtanulni. Átlagom elég jó, a fizikám is 4es 5ös körül van . Szerintetek nagy hátrányom lenne ha építészmérnökire mennék alaptudás nélkül? Kérek szépen mindenkit aki tud, segítsen!:/

2014. febr. 5. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt a szakot válaszd, amihez a legjobban van kedved. Én úgy hallottam, hogy van rajzból felvételi ha építészmérnök szeretnél lenni. Ha a sulid ajánl rajzból faktot vagy esetleg szakkört, járj oda, nézd meg mit segít. :)
2014. febr. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek teljes mértékben igaza van.


Az egyetem teljesen más mint a gimi meg a szakközép. Akik esetleg építőipariba jártak az egyetem előtt nekik is csak az elején lesz könnyebb.

A gimiben meg állítólag jobban tanítják a matekot ami szintén kelleni fog.

Szóval egyáltalán nem hátrány. Ha érdekel csináld! :)

2014. febr. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)
2014. aug. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!