Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt olyan, akit a Kaposvár...

Van itt olyan, akit a Kaposvári Egyetem nappalis csecsemő- és kisgyermeknevelő alapszakára vettek fel?

Figyelt kérdés
Regisztráltam az Uni-plusra, de nincs senki más, akit erre a szakra vettek fel :/

2014. júl. 25. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10 főt vettek fel, hát csoda lenne ha valakivel összefutnál :(
2014. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hűű. Hát nem gondoltam, hogy ilyen keveset vesznek föl.
2014. júl. 26. 01:04
 3/14 anonim válasza:

Bocsi, hogy ide írok, de ez most komoly? Tényleg csak 10 embert vettek fel?

Nekem ez egy kicsit gyanús, mert az alkalmassági vizsgán sokan voltak. Bár lehetséges, hogy kevesen jelölték meg első helyen és azért.

Amúgy engem is erre vettek fel, csak nem alapszakra, hanem FSZ-re. Mi az Uni-plusos csoportban már 6-an vagyunk. :) Első válaszoló: Az lehetséges, hogy mi is csak 10-en leszünk? Vagy 6-an?

2014. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

az FNA-ra 22-t vettek fel

az ANA csecsemő-gondozásra 'csak' 10-embert

96-an jelölték de csak 24-en első helyen..:s

2014. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Ó, 22-en voltunk a gimiben is. :D

Köszi a választ! :)

2014. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Sziasztok! Megkérdezhetem, hogy hány ponttal kerültetek be? Én idén jelentkeztem alapképzésre első helyen És FSZre harmadik helyen. Nagyon szeretném, hogy felvegyenek, de elég ijesztő hogy ilyen kevesen jutnak be. :/
2015. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tavaly 260 pont volt a ponthhatár alapszakon, nekem 288 pontom volt. FOSZK-ra 220 volt.
2015. ápr. 19. 16:54
 8/14 anonim válasza:
Köszönöm :) Megkérdezhetem még, hogy amúgy tetszik? Milyen az egyetem? :)
2015. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Az órák nagyon unalmasak, csak 1-2 érdekesebb van. Elég laza amúgy az órarend, szerdán már végzünk délelőtt. A gyakorlat nagyon jó, bár érdekes dolgok derülnek ki arról, hogy mi folyik manapság egy-egy bölcsiben.. Ha van valami konkrét kérdésed, szívesen válaszolok, de magamtól most csak ennyi jutott eszembe :)
2015. ápr. 20. 18:55
 10/14 anonim válasza:
Koleszos vagy? :) Ha igen, tudnál mesélni róla? Hallottam hogy általában pénteken nincs óra már viszont a hét eleje vészesebb, ez igaz? A vizsgás vészesek? :) Ha gondolod írj privátot, válaszolok. :) Nagyon szépen köszönöm!
2015. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!