Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakképzésre menjek vagy...

Szakképzésre menjek vagy egyetemre? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Segítsetek nekem. Mivel járnék jobban? Ha először elvégeznék egy szakképzést, vagy rögtön menjek egyetemre? Anyám mindenáron egyetemre küldene... de több ismerős is ajánlotta a szakképzést. Mit tegyek?


18/L



2014. júl. 27. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi szeretnél lenni. Ha mindenképpen magyartanár szeretnél, akkor felesleges húzni az időt és megcsinálni egy műkörömépítő szakképzést.

Viszont ha az utóbbi az álmod, akkor felesleges egyetemre menni.

Ha nem tudod még, milyen irányba szeretnél menni, akkor szerintem először válassz ki egy szakképzést. Lehet bejön, lehet, nem, de addig sem esetlegesen a szüleid pénzét / állami féléveidet fogyasztod egy szakon, ami nem megy és nem is akarod.

2014. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetem!
2014. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!