Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-n vagy BGF-en jobb nemzetk...

BME-n vagy BGF-en jobb nemzetközi gazdálkodást tanulni meg úgy általában a gazdálkodási szakok?

Figyelt kérdés
Első helyen persze a corvinust jelölöm meg de az eddigi éveket nézve még fizetősre is iszonyat magas a ponthatár szóval nem élem bele magam.A másik kettő e fent említettek lennének,de nem tudok dönteni a BME-nek nagyobb híre van de nyilván inkább műszaki vonalon a BGF meg ugye kifejezetten gazdasági nem tudok dönteni.Amúgy az a tervem,hogy a mesterképzést külföldön csinálom ha ez számít vagy ugyanolyanok az esélyek mindkettőről? Diákélet,bulizás stb melyiken jobb? Minden érdekelne,és ha valaki ért hozzá akkor az is ,hogy érdemes e egyáltalán nemzetközi gazdálkodást tanulni vagy valami más szak jobb lenne(közgázon belül)? Matek nem a kedvencem azért nem nagyon szeretnék pénzügy számvitelt pl. az idegennyelveket szeretem ezért gondoltam erre de el lehet ezzel helyezkedni?

2014. júl. 18. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
BME szerintem jobb.
2014. aug. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak ott nem túl sok a lehetőség a közgazdasági szakon pl nem lehet angolul tanulni meg ilyenek és úgy szeretném legalábbis még nem biztos de afelé hajlok..na sebaj nem vagyok pesti de felmegyek mindegyik nyílt napjára hátha segít:D Azért még írjon véleményt aki tud:)
2014. aug. 23. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
BME-re ne.. ha gazdaság akkor BGF és itt kapásból tudsz úgy is képzést felvenni,h angliában is elfogadot diplomád legyen. És gondolom ebből kisakkoztad,h a szaknyelvet is belédverik,ha akraod,ha nem..:)
2014. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is átgondoltam és a kettő közül a bgf szerintem is..a szaknyelvtől pont nem félek annyira mert elsősorban a nyelvek szeretete miatt szeretném ezt a szakot..a matekos dolgok már érdekesebbek lesznek na sebaj:D ÉS azt nem tudod h ha valaki angolul tanulja az adott szakot akkor a választott idegennyelvet is angolul magyarázzák meg pl angolul írják ki a szavak jelentését stb szóval érted?:D Meg úgy általában valaki nem tudja hogy milyen angolul tanulni egy szakot ha nem is ezen a főiskolán hanem akárhol?:D
2014. aug. 27. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!