Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megéri elmenni a Miskolci...

Megéri elmenni a Miskolci Egyetem gólyatáborába?

Figyelt kérdés

2014. júl. 27. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem tudom a választ, csak írok ide, hogy lássam a válaszokat, mert engem is érint a kérdés.
2014. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gólytáborba mindig megéri elmenni:)
2014. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Te voltál gólyatáborba? Nem volt szívatás? Érdekelne engem a gólyatábor, mert senkit sem ismerek Miskolcon, és gondolom ott a legjobb ismerkedni, de olvastam/hallottam azért olyan dolgokat, amik kicsit elbizonytalanítottak.

Persze egy kis szívatás nem árt, de pl. hallottam olyat, hogy telefonokat elveszik, inni "kell" (nem kötelező, de ha nem iszol annyit, mint egy állat, akkor rádszállnak meg ilyenek), vetkőzések, stb.

2014. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem megéri, miskolci gtk gt-ről halottam, hogy jó volt, a többiről nem tudom, de a gólyatábor olyan mint a pizza, ha szar, akkor is jó :D
2014. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem konkrétan a Miskolci Egyetem gólyatáborát, de te sem fogod megismerni, ha nem mégy el! És ott tudsz a legjobban ismerkedni, szóval vétek kihagyni. Szivatásom pedig mindenhol vannak, valahol durvák, valahol nem. Viszont csak egyszer esel át rajta.
2014. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem jól magam, de mégse bántam meg! Sok embert megismertem, meg az egyetem területét is, így nem kóvályogtam egyedül az első héten. Így utólag viszont már megint enni szeretnék :D Szerintem menj mindenképp :)
2014. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Megéri elmenni, kicsit szivatnak a felsősök de nem vészes. Amit BMEről meséltek hogy ott mi volt ahhoz képest semmi:D

Inni azt meg kell ez tény

2014. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ivászattal meg semmilyen szívatással nekem nem lenne bajom, csak a vetkőzéses részt szeretném elkerülni, mert ilyeneket is hallottam (bár nem pont a Miskolci Egyetemnél, csak úgy általánosságban).
2014. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
miskolcon nem kell vetkőzni csak inni, de azt nagyon :D
2014. júl. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szeritem gyere ! én is elmegyek, tesómtól csak jót hallottam róla !

Egyetlen dolog ami kellemetlen lehet ha másnaposságra hajlamos vagy buli utáni reggelen , az a jó reggelt pálinka ,mert reggelente azzal fognak minket kelteni ! :D

2014. júl. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!