Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Származhat ebből valami bajom?

Származhat ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
Az órán leadott anyagot begépeltem, és szeretném árulni. Persze nem horror összegért, csak ha már szenvedtem vele... Odaírtam a jegyzet végére, hogy nem hivatalos jegyzet. Mit tegyek még? Ez támadható? Vagy hogy csináljam, hogy jó legyen?

2014. júl. 28. 12:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Előttem szóló? Tanár honnan tudná? Másrészt ez nem ütközik semmilyen egyetemi szabályba. Ergo miért rúghatnák ki olyanért ami nem szabálytalan? Kisséé fura magatartás..én most végeztem igazgatásszervezőn, mindig minden kidolgoztam rendesen eredeti forrásból, órai anyaggal összefésülve, de én bizony közzétettem, eszembe sem jutott hogy ez pénzt érne..örültem hogy segíthettem...megtanulni úgysem tudom senki helyett nem fájt nekem hogy más ebből tanul...

Amit te mondasz azt jelentené, hogy közösre feltenni vagy régen volt a kreditvadász arra feltenni is szabálytalan, sőt a sok netes oldal is szabálytalan...Dehogy ezt lehet, az eredeti teljes könyvet nem lehet közzétenni az szerzői jogot sért ha valaki ügyet csinál belőle, de saját begépelt jegyzetet bármikor lehet...

2014. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mi szotunk szkennelni könyvekből tanulmányokat és azokat terjesztjük egymás között. Persze szerzői jog, meg ilyenek, de pénzt nem kérünk érte. Viszont a szükség nagy úr: ha hatvan ember van a szakon és 2 könyv, akkor egyszerűen nincs más megoldás, mint ez. De pénzt soha nem kérünk érte.


Egyébként meg ha valaki pénzt kér a jegyzeteiért, akkor azt körberöhögik a többiek, ki is utálják, hogy milyen smucig és megszerzik máshogy. Nálunk az a módi egyébként, hogy valaki legépel egy jegyzetet, közzéteszi és mindenki hozzáteszi, amit ő tud, így szinte tökéletes össznépi jegyzeteink születnek, amiket sokszor még az alsóbb éveseknek is továbbadunk.

2014. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!