Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE vagy az ELTE csillagász...

SZTE vagy az ELTE csillagász mesterszakja (MSc) a jobb?

Figyelt kérdés
A kérdésem nem általánosságban az ELTE vs SZTE-re vonatkozik, nem is másik szakra, hanem csak is csillagász MSc-re, hogy melyik helyen jobb a mesterképzés (ha lehet indokokkal) tehát melyik helyen érdemesebb elvégezni az MSc-t.
2014. júl. 29. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát tudod, én azon ritka állatfaj vagyok itt a GYIK-on, aki végzett ilyen szakot, még a múlt században, osztatlan képzésben, és én sem tudok neked válaszolni. Nagyon kötve hiszem, hogy pont ezen az oldalon hemzsegjenek, akiktől erre érdemi választ kaphatsz, szerintem próbálj másfele tájékozódni.
2014. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!