Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fiam most lesz 8. Osztályos....

A fiam most lesz 8. Osztályos. Át szeretném íratni másik iskolába. Neki is el kell menni a suliba, vagy csak elég nekem bemennem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 30. 07:13
 1/3 anonim válasza:
régebben engem is àtírattak még úgy 5 évvel ezelőtt, én akkor bementem, màr csak azért is hogy halljam hogy anya miről beszél az igazgatóval, meg azt hiszem valami papirt is alá kellett irnom, de már nen nagyon emlékszek..na mindegy szerintem inkább menjen be a fiad is :)
2014. júl. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neki is, hiszen gondolom őt is látni akarják, esetleg el is beszélgetnek vele kicsit.
2014. júl. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, neki is kell menni. Mi is átiratkoztunk 7. félévnél, s akkor azt kérték, hogy menjek be én is, s a gyerek is, aki 3 "próbanapot" is ott töltött, így láthatta az osztályt, megismerhette a tanárokat...utána kellett az igazgatóval beszélni, aki megkérdezte, hogy honnan hallottunk erről a suliról, miért ebbe szeretnénk átjönni és mi az oka a suliváltásnak.

2014. júl. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!