Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Semmelweis Egyetem alaptámog...

A Semmelweis Egyetem alaptámogatására (1. éveseknek) mikor tudok pályázni? Hol találok űrlapot?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 18:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Pályázhatok rá akkor, ha 7-11. évfolyamig kaptam gyermekvédelmi támogatást (12.ben már nem) ?
2014. júl. 31. 08:25
 2/5 anonim ***** válasza:
Szeptember elején. Meglepődnék, ha a gyermekvédelminek köze lenne hozzá. Kora van még ezen stresszelni, a levélben benne lesz minden fontos, de írhatsz privátot is, ha van kérdésed, minél kevesebb dolgon kelljen aggódni :D
2014. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elvileg árvák, félárvák, hátrányos helyzetűek, halmozottan hátrányos helyzetűek, stb. pályázhatnak rá. Hátrányos helyzetűnek számít az, aki gyermekvédelmi támogatásban részesül. Az összeg bármire fordítható? ( azt is hallottam már, hogy csak könyvvásárlásra, de ha nem, akkor már beszereznék egy anatómiai atlaszt valakitől olcsóbban...)
2014. aug. 2. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki pályázhat rá, sőt, ha jól emlékszem minden gólya aki pályázik meg is kapja (nem vagyok biztos benne, de én is kaptam anno), kicsit olyan mint ha kompenzálás lenne a tanulmányiért, mert még nincs eredmény amire lehetne kapni. Bármire lehet költeni, utalják a számlára minden hónapban, 2 éve volt külön "tankönyvtámogatás" is (az alappal együtt volt), de azt is csak utalták havonta, azt csináltál vele amit akartál.
2014. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit az utolsó írt, már nem igaz.

Én 2012-ben voltam gólya, már akkor sem kapott mindenki, csak a kérdező által felsorolt egyének.

Tankönyvtámogatás sincs magában, az a szociális ösztöndíj részét képezi, amire külön pályázni kell.

Amúgy az összeg bármire felhasználható, ettől függetlenül ajánlom, hogy ne 40e-ért vegyél új Sobottát, hanem olcsóbban régebbi kiadásút :)

Az újban valóban vannak elrejtve érdekes információk, néha elővettem könyvtárban, de simán megtanultam mindent anélkül is.

2014. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!