Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik semmelweises kollégiumo...

Melyik semmelweises kollégiumot ajánlanátok inkább? A Markusovszky Lajos vagy a Balassa Jánost és miért? Jellemeznétek őket?!

Figyelt kérdés

2014. júl. 28. 17:21
 1/6 pokiloki ***** válasza:
Egyértelműen a Balassa
2014. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Le tudnád írni légyszíves, hogy miért? Én sajnos nem ismerem egyik kollégiumot sem :(
2014. júl. 28. 18:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik se jo, de inkabb markusovszky. Balassa sajnos nagyon a gettoban van.
2014. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Markusovszky, mert ott van mindjárt a NET mögött. Sokan mondják, hogy kevésbé igényes. Nem laktam a Tömőben. Szerintem a Rezső is teljesen lakható! A szobák külleme pedig a lakókra van bízva. Egészen eltérőek, hogy milyenre van festve a fal például, vagy az ajtó hogy van kidekorálva. Igen, vannak lepattant dolgok is, például, ha csak rágondolok az egyik tanulóra.. de a másik tanuló egészen más, jó! A szobák tágasak, 3 fősek. Lift nincs, csak 3 emelet van. Jó kis tető van, amit nagyon szeretek. Konditerem is van. Pingpong, csocsó. Büfé.

Alapvetően nem lőhetsz mellé szerintem egyikkel sem, mert mindkét helyen jófej emberek laknak. :P

Menj el nyílt napra, ha lesz! ;)

2014. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyikben sem laktam, de a barátaimhoz rendszeresen átjártam mindkettőbe. Nekem a Balassa jobban tetszik, eleve nagyobb, igényesebbnek is tűnt, az évközi programjaik is jobbnak tűntek. Tényleg a gettóban van, de ezt leszámítva nincsen vele semmi baj.
2014. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!