Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FELVETTEK! Regiszrtáltam majd...

FELVETTEK! Regiszrtáltam majd NEPTUNON akartam bejelentkezni, nemsikerült! Mit jelent?

Figyelt kérdés

Gratulálunk! Sikeresen regisztrálta új eduID azonosítóját. Most már

használatba veheti a Debreceni Egyetem informatikai rendszereit. Az

Office365 felhőben 24 órán belül aktiválódik az azonosítója és az

egyetemi email címe.


ha használatba vehetem mért irja ki h hibás jelszó vagy azonosító? még nem aktiválták? szombat -vasárnap szoktak ezzel foglalkozni? mi a teendő?



2014. aug. 2. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Neptun azonosítót beiratkozáskor kapsz. A leírásban sehol sem látom hogy kaptál volna ilyet, az egyetemi rendszer nem a tanulmányi rendszer.
2014. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi hogy válaszoltál!, hát levelben megkaptam az azonositomat jelszavam majd regiszrtáltam az eduID-n és igenyeltem deka-kártyát majd levelben kaptam ezt a szöveget amit beillesztettem, és msot az lenne a feladatom h neptunon bejelentkezzek vagy a suli oldalára hogy tudjak jelentkezni kollegiumrade aztirja hibas jelszo vagy azonositó:S

akkor most várjak 24orat vagy mi a teendő?

2014. aug. 2. 00:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is Debrecenbe fogok tanulni szeptembertől. Tegnap reggel 7 óra körűl regisztráltam. Este 9-10 körül már be tudtam lépni a neptun-ba.

Arra nem jöttem rá minek a Neptun kód, ebben az esetben, ugyanis a Neptun belépés itt a regisztrált azonosítóval és a regisztrációban megadott jelszóval történik.

(eddig ME-re jártam alapszakra ott nem volt ilyen Neptun azonosítóval létünk be a Neptunba, és volt hozzá jelszó amit első belépéskor megváltoztattunk.

2014. aug. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!