Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szinergia (Budapest) iskolában...

Szinergia (Budapest) iskolában első okj-s képzésért is kell fizetni?

Figyelt kérdés
Turisztikai értékesítő szakra szeretnék jelentkezni de nem találok róla információt hogy fizetös e.
2014. aug. 2. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem első okj képzés ingyenes, tévedés EGY okj képzés ingyenes. Hatalmas különbség. Az általad kinézett Szinergia iskolába a beiratkozás 9000 Ft. További költségekről csak beiratkozáskor személyesen adnak felvilágosítást. Az hogy a képzés ingyenes nem jelenti azt hogy nincsenek járulékos költségek, pl. jegyzet, könyv, stb...

[link]

2014. aug. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia, én pénzügy-számvitel+bérügyintézőre jelentkeztem, ott úgy van, hogy 60 000 Ft az alapítványi díj, amit lehet egybe fizetni és lehet 4 részletbe (augusztustól-novemberig). 9000 a beiratkozás + 1400 a diákigazolvány. A könyvek 25000 Ft-ba fognak kb kerülni, de ez 2 évre szól. A pénzügy-számvitel OKJ ingyenes, de a bérügyintéző vizsgadíjat, majd 2 év múlva kell kifizetni, ami kb. 40000 Ft lesz.

Ezen felül nekünk lesz szakmai gyakorlat is, amit az iskola áll, tehát nem kell gyakorlati helyet keresni és elvileg onnan kapni fogunk valamennyi szakmai ösztöndíjat.

Úgy tudom, hogy a turisztikai értékesítő szakon kötelező lesz nyelvvizsgát tenned, mert úgy kapod csak meg az OKJ bizonyítványt.

2014. aug. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szemeti Mercédesz válasza:
Szia én két hete iratkoztam be turisztikára es egy évre 60 ezer ft. Plusz a könyvek 18 ezer, beiratkozási dij 9000, 1400 a diák stb...es igen kell nyelvvizsga mert csak akkor lesz sikeres :)
2014. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!