Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mire számítsak a középiskolában?

Mire számítsak a középiskolában?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptembertől középiskolás leszek és nem tudom mire számítsak, félek hogy nem fogadnak be mert nem fogok senkit se ismerni. Ti hogy éltétek meg a beilleszkedést? Hogy kéne viselkednem, érdekelnének a tapasztalatok! Köszi előre is:) 14L
2014. aug. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Az osztály összefog szokni, elég hamar valószínűleg. Biztos lesznek olyanok, akik ismerik egymást, de sokan lesznek akit senkit sem fognak. Mindenki törekedni fog arra, hogy minél több emberrel beszéljen, úgyhogy ne félj.


A középiskoláról meg annyit, hogy a tantárgyak fele tök kamu. (legalábbis nálunk, mert olyanok vannak még mindig h etika, filozófia művészet stb.. biztos nálatok is lesz valami haosnló) Úgyhogy én a részemről alig várom, hogy végre befejezzem és még olyat is tanuljak, ami érdekel...

2014. aug. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon féltem, de nem volt semmi gáz... A gólyatábor sokat segít :)
2014. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) nekem sajnos nem lesz gólyatáborom...
2014. aug. 2. 14:14
 4/4 anonim válasza:
Nyugi nekem se lesz gólyatábor,de már nagyon várom a sulit.
2014. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!