Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Középiskolában milyen orvosi...

Középiskolában milyen orvosi vizsgálatokra számítsak?

Figyelt kérdés

lesz olyan ahol le kell vetkőzni...vagy valami ínjekció?

Szeretek az ilyenekre felkészülni...

ugye ott nem tudnak rólunk semmit és lemérik a súlyunkat...stb..? általános méretezés..


2011. márc. 6. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
súly, magasság, látás, vérnyomás(esetleg hallás)
2011. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gerincferdülés, lúdtalp, nálunk le kellett vetkőzni, de ha megmondod h te nem akarsz akkor nem kötelezhet rá..
2011. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
pénisz vizsgálat
2011. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

pont ezekre voltam kíváncsi...

én lány vagyok szóval nekem nincs olyan..: )

köszi am.< 3

2011. márc. 6. 18:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyik vizsgálat sem kötelező,ha úgy érzenéd valami sérti az önérzeted megmondod te nem járulsz hozzá,minden más vizsgálatot viszont elvégezhetnek,ezt azért írom mert pár oldalon olvastam hogy volt olyan hogy alsóneműbe kellett a lányoknak bemennie,és már az öltözőbe levetették velük a melltartót és mell nyomkodást csináltak,meg fel kellett félmeztelenül feküdni az asztalra és ott letolatta velük az orvos az alsóneműt,szóval tök meztelenül kellett feküdnie szétrakott lábakkal,ami szerintem nagyon megalázó és kézzel megnézte a nemiszervüket.Azért hagyta ezt pár diák,mert nem tudták hogy nem kötelezhetik ilyes fajta vizsgálatra,ahogy a fiúkat sem pénisz vizsgálatra.Ez ritak jelenség a lányoknál.Csak jobb ha tudsz róla és ha ilyet akarnának és te nem szeretnéd,vagy nem szeretnél eleve félmeztelenül lenni másokkal összezárva akkor merd azt mondani ezt nem engeded.Erről volt is egy elég hosszú topik is,majd bemásolom.


De nem ijjedj meg ritka jelenség,nem ez a szokás,az szokott lenni többnyire mint az általános iskolában.

2011. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__8127..


Itt a topik,de nem ijjedj meg,nem ez a jellemző.De jobb mindenre felkészülni.

2011. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nálunk a fogakat is megnézik, meg a hasat megnyomkodják

Am levetközni csak felül, de melltartó maradhat

2011. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!