Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 24 evesen elmennetek egyetemre...

24 evesen elmennetek egyetemre, vagy az mar tul keso szerintetek?

Figyelt kérdés
Szeretnem megprobalni a gepeszmernokit, de nem tudom ennyi idosen van-e meg ertelme...
2014. aug. 4. 10:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne értelme. 40 felett is járnak emberek egyetemre. Ha anyagilag belefér, és össze tudod egyeztetni a munkáddal, hajrá!
2014. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
lesznek ott nálad sokkal idősebbek is:D
2014. aug. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyjából annyi lehettem mikor elkezdtem. Aztán jeles diplomamunkával és jó eredménnyel végeztem. Ma meg sikeres kutató-fejlesztő mérnök vagyok. Tehát nem hogy nem késő, de szerintem még előnyös is ha nem túl fiatalon van ott valaki.
2014. aug. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy kedves tanárom mesélte, hogy neki volt 70 éves tanítványa is. Amikor ő tanulhatott volna, akkor háború volt és nem volt rá lehetősége sem, de ebből láthatod, ha tényleg akarsz valamit, akkor a kor mit sem számít.
2014. aug. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
"Tehát nem hogy nem késő, de szerintem még előnyös is ha nem túl fiatalon van ott valaki." - Hogy ha ez igaz lenne, akkor az is hihető lenne, hogy előnyös, ha valaki fiatalon megy felsőoktatásba. Nem mint tudjuk ez nem igaz, mert nincs korhoz kötve. Tudok olyan srácot, aki 16 évesen ment egyetemre (azóta már az msc-n is túl van). Szóval a te állításod se helytálló (főleg érvek nélkül).
2014. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem késő,de talán annyiban nehezebb,hogy gondolom már van egy rendes munkád,amit nem akarsz ott hagyni,de munka mellett biztos nem tudsz elvégezni egy gépészmérnökit. Viszont ha a pénzt nem akadály és szorgalmas vagy,akkor menni fog.
2014. aug. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
24 évesen levelezőre szoktak menni. Ott nem fogsz kilógni a sorból. Én 28 évesen kezdtem.
2014. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Sehol nem lóg ki a sorból, nem tudom mit kell ezt magyarázni. Nekem is volt 29 éves BSc-s hallgató társam. Teljesen jól megoldotta a dolgot. Egyáltalán nem lógott ki...
2014. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Épp néztem egy statisztikát vmelyik nap hogy például az elsőéves orvostanhallgatóknak több mint fele 24-25 éves... Én 25 évesen fejeztem be nappalin az egyetemet (jog), és ismertem az elsőéveseket, voltak akik nálam is idősebbek voltak. A huszonéves korosztály egy felsőoktatási intézményben összemosódik, nem igazán lehet megállapítani ki hány éves, és az 1-5 év korkül. között nem is szoktak különbséget tenni.
2014. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Machen ***** válasza:
Mindig van értelme, nincs rád írva a korod. Nekem volt egy 70 éves csoporttársam az egyetemen. Sosincs késő.
2014. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!