Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Honnan tudhatom meg, hogy a...

Honnan tudhatom meg, hogy a mostani érettségi és felvételi rendszer szerint hány pontom van?

Figyelt kérdés

Szeretnék a 2005-ös pontjaimmal felvételizni valahova jövőre, de fogalmam sincs, hogyan tudom őket átszámítani őket. Hol kérhetnék segítséget?

... Ha vki tudna esetleg tanácsot adni...: nem remekeltem túlzottan :S, de ha a történelmet számítjuk, és hozzáadjuk a magyar emelt szintűért járó plusz 7 pontot, valamint a német nyelvvzsgáért járó (asszem szintén) 7 pontot, akkor 126 pontom van... Úgy tudom, 2005 óta változott a nyelvvizsgáért járó pontok száma is (tehát ez vszínűleg kevesebb :S), ... idén pedig minden a feje tetejére állt...

Ha vki esetleg tud egy körülbelüli értéket mondani ezek alapján arról, hogy hány pontom lehet az új számításnak megfelelően, akkor azt megköszönném!


2008. aug. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

sya!próbáld meg ezt:-)sok sikert.

[link]

2008. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt egy oldal, ami segíthet: [link]

Legalul van egy kalkulátor is, amivel ki tudod számolni a pontokat. Megközelítő értéket nem lehet mondani, mert sokminden változott, de szerintem számold ki a kalkulátorral!

2008. aug. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi az 1.nem jó, az csak a műszaki jellegű szakokra számolja apontokat.-(
2008. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

www.felvi.hu


Ott le kell írják,hogyan számítsd ki a pontjaid.

2008. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! :)
2008. aug. 5. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!