Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha most felvettek ősztől...

Ha most felvettek ősztől egyetemre, elkezdhetem keresztfélévesen is majd január/februárban?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az egyetemed tanulmányi és vizsgaszabályzatában vagy kérdezd meg a tanulmányi osztályt, hogy lehet-e már az első félévet halasztani.
2014. aug. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első félévet nem lehet halasztani. Mond le a jelentkezésed és jelentkezz újra amikor meghirdetik a keresztfélévet.
2014. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"A jogszabályok alapján először csak az első félév sikeres teljesítése után halaszthattok, kivéve, ha az adott intézmény tanulmányi és vizsgaszabályzata máshogy rendelkezik." (eduline)


Azért írtam, hogy meg kell nézni az egyetem tanulmányi és vizsgaszabályzatát vagy meg kell kérdezni a tanulmányi osztályt, mert ez egyetemenként változhat. Nálunk pl. lehet már a beiratkozás félévében is szüneteltetni a hallgatói jogviszonyt. (PTE)

2014. aug. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!