Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a LIA...

Mi a véleményetek a LIA iskoláról?

Figyelt kérdés
Informatikai rendszergazdának(esti) szeretnék jelentkezni a győri LIA iskolába.Eddig csak rossz dolgokat olvastam erről az iskoláról,de bizonytalan vagyok,mert a színvonal valószínűleg városonként és szakonként különbözik.

2014. aug. 5. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
tucatszakmásokat képez. pl. Jogi asszisztens? Ki tudott vele valaha elhelyezkedni? soha senki. még az egyetemen végzettek se, nemhogy liások vagy perfectesek... dunát lehetne rekeszteni velük. a neten fentvan, hogy milyen arányban találnak állást a SZAKMÁJUKON BELÜL az itt végzettek. A 10%-ot sem éri el...
2014. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés,hogy a jogi asszisztensek hogyan tudnak elhelyezkedni.Amúgy meg 1.: Ha az egyetemet végzettek sem tudnak jogi asszisztensként elhelyezkedni,az nem a LIA iskolát minősíti. 2.: Ott van a kérdés kifejtésében-azzal kezdődik-,hogy rendszergazda képzésről van szó.
2014. aug. 5. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:

...-.-" azt a szakot csak példának hoztam fel, de ne zavarjon :p a mondat végével a példa le is zárult. nem tudsz vele elhelyezkedni. a véleményemet kérdezted, és én válaszoltam rá. Az ismerőseim 4/5-e nem tud vele elhelyezkedni. De ha ennyire oda szeretnél menni akkor menj. majd írj egy privit hogy melyik céghez avgy hivatalhoz vettek fel a LIÁs bizonyítványoddal. :) Ez olyan mint a kecsói Gamf...visszakézből dobják vissza a biziket amint elolvassák :P


Upsz...viszont egy jó hír. a Nief plasitcba vagy az Audi gyárba vagy a Mercibe (kecskemétre) előszeretettel felveszik az infós rendgazdákat ^^ 3 műszakba. puszi :*

2014. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!