Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hova menjek továbbtanulni? Mi...

Hova menjek továbbtanulni? Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
4-5-ös tanuló vagyok. Ami igazán érdekel az az irodalom és a történelem.(tanítani nem akarok) Nagyon szeretnék újságíró lenni ,de szerintem nincs hozzá érzékem ,nem gondolom magamat jó írónak ,maximum átlagosak a fogalmazásaim, nem tűnnek ki a többi közül. Gimnáziumba járok. Merre menjek tovább? Milyen főiskolát/egyetemet ajánlotok? Szerintetek mi legyek ha felnövök?

2014. aug. 5. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szinte alig írsz magadról, csak annyit, milyen tantárgyat szeretsz, és mi nem leszel biztosan.
2014. aug. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a válaszomért, de ne mi döntsük már el, hogy te mi szeretnél lenni!!! Tulajdonságaid közül ne azt emeld ki, amiben úgy érzed, hogy hiányosságaid vannak, hanem azt, amiben jó vagy. Mi érdekel téged (a két tantárgyon kívül)? Biztosan vannak álmaid, meg elképzeléseid, hogy mi szeretnél lenni. Bár sajnos a kérdésedből adódóan, szerintem fogalmad sincs. Tehát ülj le, kezdj el gondolkodni és megjönnek a válaszok! :)
2014. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es: Igazad van ,de nem tudom konkrétan mit írjak magamról.

14 éves vagyok ,érdekel a jövőm ,nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni. Szeretek mozogni ,a nyelveket (ősszel kezdek spanyolul tanulni az angol mellett), érdekelnek a híres építmények története ,és a filmek. Lehet ez sok mindenkinél így van de nagyon szeretek filmeket nézni(nincs kedvenc műfaj) ,gondoltam ,hogy filmkritikus leszek ,de nem tudom ,hogy kezdjek hozzá.

2014. aug. 5. 21:09
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es: az a gond ,hogy nem tudom miben vagyok jó , "még" nem találtam meg.

ne kérj bocsánatot a válaszodért ,mert igazad van ,de szeretnék segítséget kérni ,ötletet.

2014. aug. 5. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, még lesz időd eldönteni, gondolkodj rajta, hisz még csak 14 éves vagy. Fejlődni és változni fogsz még nagyon, de nagyon sokat. Ha szeretsz mozogni, akkor gondolkodj-e téren, mint pl edző, ehhez jó tesi kell, de szerintem még korai főiskolán gondolkodnod. Éld az életed, és majd szépen fokozatosan ki fog benned alakulni, körvonalazódni az idők folyamán a jövőd képe. Légy türelmes, ne akard erőltetni, mert annál jobban nem fogsz haladni egyről a kettőre.
2014. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, van már terv? :)
2017. ápr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!