Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor fogja a középiskola...

Mikor fogja a középiskola nyilvánosságra hozni az új osztálytársaim nevét?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Álltalában beiratkozásnál ott szokot lenni meg az 1 nap is a terem ajtaján
2014. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Beiratkozásnál nem volt semmi. A tanár írt valami nagyméretű papírra, hogy mi van meg mi nincs (amiket vinni kellett beiratkozásra pl.: bizonyítvány, stb...), és azon rajta volt mindenki, csak nem kérdeztük meg. :(
2014. aug. 5. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is most megyek középiskolába ,nálunk sem adtak neveket ,mondjuk beiratkozásnál amikor ugye kipipálgatták ,hogy itt a bizonyítvány ,stb. akkor én elkezdtem olvasni fejjel lefelé pár nevet ,de én is csak valószínű ősszel tudom meg.

De vannak olyan sulik ,ahol kapnak listát az új osztálytársak nevével. De mindenhol változó.

Meg az iskola év eleje előtt még küld egy levelet (nekem még nem küldték el) amibe leír majd pár dolgot , lehet oda leírják az új osztálytársaid nevét. :)

2014. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3 Én is elkezdtem olvasgatni, de nem sokra jutottam. Az jó lenne, ha küldenének levelet :D
2014. aug. 6. 08:28
 5/12 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok és sajnos nem tudok egyetlen egy osztálzársamnak a nevét :((
2014. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én sem


Elozo hozzaszolo

Be fejeztem a mondatomat

Xd

2014. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hova mentek középiskolába?

Valaki megy koleszbe?

2014. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én mentem volna, de túl drága lenne a menza és így nem. Nagykállóba a gimibe :D
2014. aug. 6. 12:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Na de tényleg, ki hova megy? :D
2014. aug. 6. 12:51
 10/12 anonim válasza:
Dózsa György gimi
2014. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!