Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hermanos gólyatáborról infók?

Hermanos gólyatáborról infók?

Figyelt kérdés

Jöhet bármilyen információ.

(Telkibányán lesz)



2014. aug. 7. 20:23
 1/1 anonim válasza:

Én kaptam beiratkozáskor egy papírt, és azon szerintem minden rajta van. Kell + szúnyogírtó, zseblámpa, valamennyi kaja,( mert amit adnak az nem valami jo) ásványvíz(a csapvízben fluor van, ami nagyon egészséges, de kb ihatatlan tole a viz), túrázós ruha, cipõ, rövid+hosszú ruha, papucs(egy mûanyag zuhanyzáshoz), fürdõruha(minden táborba kell, kitudja mit fogunk csinálni), azt mondták lesz diszkó, szóval egy olyan ruha+cipo ami oda jo, pénz, iratok, pipereszerek.

Ja, a 20-as telefonoknak nincs tèrerõ! A 70-es és 30-as pedig néha átáll szlovákra, amit figyelni kell, mert ha ugy telefonálsz leveszi minden pènzed!

Amúgy nagyon jók szoktak lenni a telkibányai táborok, már 3x voltam ott :)

Te milyen szakos leszel? én biosz :3

2014. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!