Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jó gimnázium Szegeden? Melyike...

Jó gimnázium Szegeden? Melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szóval: négyes-ötös tanuló vagyok. Egy valamiért fáj a szívem: Matekból becsúszott a hármas. Matektanárnő ezen nem kicsit kiakadt, mert azt mondta sokkal többet tudok, és tanulás nélkül vagyok hármas. Emelt matekról beszélünk. Természetesen arra hajtok, hogy ezt kijavítsam. Illetve a négyeseket is ötösre. Elsősorban olyan iskolát keresek ahol lehet emelt angolt, vagy humánt tanulni. A kéttannyelvű nem hátrány. Ami fontos, hogy kézilabdázni lehessen, versenyszerűen. A bekerülés ne legyen nagyon-nagyon nehéz, és a bent maradás se, de erősebb iskola legyen.

2014. aug. 11. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Deák? Bár a kézilabdázásról fogalmam sincs.
2014. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem Szegeden a legjobb gimi a Radnóti. Ezután következik a Ságvári, és csak harmadik a Deák. Én magam deákos voltam, szóval csak erről tudok nyilatkozni. Hülye módon humán tagozatra jelentkeztem... Tök mindegy, mennyire érdekel, én mindenképpen a kéttannyelvűt ajánlom neked! A Deák nyelvi osztályai nagyon jók, a kézilabda csapatunk szintén nagy büszkeségünk. :) Ami az emelt tárgyakat illeti, úgyis - azt hiszem - harmadikban kell majd erről döntened, de mindenképpen az A (angol), B (angol) vagy D (német/spanyol) osztályt ajánlom neked, a C-t (humán) felejtsd el. Még arra számíts, hogy picit lehúzós suli, tehát pl. egy deákos pólóért, ami amúgy ér vagy 300 Ft-ot, tőled elkérnek kétezret. Meg ilyen év eleji apró lehúzások... De azért én összességében elmondhatom, hogy imádtam a Deákot, voltak görény, de nagyon-nagyon jó tanáraim is, akikre a mai napig jó szívvel emlékezek vissza! Ha van bármilyen kérdésed írj, szívesen válaszolok, de ne felejts el utána nézni a Radnótinak! Szegeden sztem a legjobb. :)
2014. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!