Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen/volt a középiskolátok?

Milyen/volt a középiskolátok?

Figyelt kérdés
Milyen cikis sztoritok van vagy vicces,röhelyes,tanári - diák civakodás esetleg (barátság) dogák ,puskák ,vagy talán heccelés,diák -diák veszekedés stb. nektek milyen volt/ van ? Mindenki kommenje számit (mindenkinek megy a zöld pacsi) :D

2014. aug. 13. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

hát nekem nem voltak durva dolgok,de egyszer azért küldött ki a tanár minket óráról mert véletlen összefejeltünk és annyira röhögtünk,hogy nem hallotta a saját hangját :)


felragasztottunk egy gyereket a táblára..


egyszer összevesztem egy csajjal,na ott volt hajtépés is


meg volt egy gyerek aki minden lányt le akart fektetni és annyira kiakasztotta a tanárt,hogy elbőgte magát

2014. aug. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi xd :) még jöhetnek a kommentek pl 1. szerelemrôl is bármirôl ami ilyen középiskolai szituáció :)
2014. aug. 13. 21:18
 3/13 manó1235 ***** válasza:
84%
hát ahová én jártam az már akkor is gettó suli volt.. napi szinten voltak verekedések a cigány csajok között.. és olyankor az egész udvar őket nézte, engem kinéztem kezdettől fogva mert az én osztályomban is sok volt a kissebség, volt hogy felgyújtották a kabátomat, leköpködtek, gúnyoltak.. persze a tanárok nem mertek közbe avatkozni sosem, és le is buktak szerencsére és azóta sokat változtam és kihevertem a sérelmeimet.. azóta annyit tudok hogy az osztálytársaim kb 3-4 cigó kintvan olaszban árulni a testét.. :D
2014. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
az első szerelmem pont gimiben volt,de mikor összejöttünk,mindeki basztatni kezdett,nem tudni miért..így rejtőzködnünk kellett,persze pont az a fiú látott meg bennünket aki a legpletykásabb..következő napra mindenki tudta,hogy még mindig együtt vagyunk..rá is ment a kapcsolatunk
2014. aug. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utálom
2014. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó is meg rossz is. Most így vissza nézve rendkívül rossz volt az oktatás, azonban a társaság viszonylag jó volt.
2014. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2fiu volt az osztályba,én voltam az eggyik,a lányokat szivatták,minket meg imádtak ,nyaltak a seggunket,leérettségiztem,és kamionsofőr vagyok:))
2014. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha többé:

1. ofő lenézett és amikor volt lehetősége rá elkezdett lealacsonyítóan beszélni

2. egy klikknek a tagja voltam osztályon belül,összevesztem az egyik csajjal kiközösítettek ott azután már nem találtam a helyemet az osztályban

3.unalmas, nem volt semmilyen érdekes program

stb... utáltam minden pillanatot, hogy ott voltam és, hogy ott kellett lennem

2014. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Puskázásról még senki nem írt, szóval itt az ideje. A kémia tanárunkat ki nem állhattam, mellesleg ő se szívlelt, így gondoltam megszivatom. Témazárónál többször belenéztem feltűnően, de mégis "sunyiban" a tolltartómba, és az óra vége fele, gondolta jól megszopat, hogy lebuktat, és odajött. Felszólított, hogy nagyon reméli, hogy nem csaltam, és megkérdezte, hogy belenézhet e a tolltartómba. Én mondtam, hogy csak nyugodtan, erre kivette a papírt, amit beleraktam (és már elhitte, hogy tényleg kioszthat egy egyest), de én okosabb voltam és egy szimpla üres fecni volt ott. Hát nagyon jót nevettünk rajta:P
2014. aug. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én gimim számomra tökéletes. Imádom! Tudom, hogy nem hétköznapi, de én akkor is így vagyok vele. Életem legjobb döntése volt ide beiratkozni és idejárni.:) Nagyon fog majd hiányozni!
2014. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!