Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Salgótarjáni Bolyai vélemény?

Salgótarjáni Bolyai vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen a suli? Tanárok? Közösség? Programok? Most leszek 8.-os és ez az egyik hely ahová majd jelentkezni szeretnék.

2014. aug. 13. 22:43
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!


5. évemet kezdem idén a Bolyaiban s nekem nagyon tetszik. A tanárok jók, az iskola, ha kell egy közösség ként is tud működni. A DÖK és az iskola is rengeteg programot csinál mind a diákoknak mind a szülőknek is. ;)


Remélem segítettem!

Ha van még kérdésed írj nyugodtan privátba. ;D

2014. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ,hogy milyen a személyiséged.

Nekem barátnőm egy évig bírta,de teljesen kikészült.

Szörnyű volt az osztálya,és nagyon a pénzt nézték(a többiek gazdagok voltak és teljesen el voltak szállva maguktól ő meg mivel nincs ilyen jó anyagi helyzetben eleve ki lett rekesztve),a tanárok meg nem igazán segítőkészek(amikor anyuka bement beszélni az osztályfőnökkel,hogy a lányát folyamatosan bántják,az oszt.fő lerendezte annyival,hogy ezt neki kell megoldania ő tehetetlen.Szerintem nem pont gyerekközpontú hely.

(meg halottam olyat egy régen ott dolgozó tanártól,hogy neki konkréten meg lett mondva,hogy melyik gyereknek milyen jegyet adhat,mert ennek ez a szülő,annak az..)

Persze ez nem törvényszerű,nyilván a tanártól és az osztályközösségtől is függ,hogy jól fogod-e érezni magad.

Én a Madáchba járok 4 éve,nem mondom,hogy tökéletes suli,mert olyan nincs,de szerintem elég jók az osztályközösségek,és nagyon rendesek a tanárok,sokkal gyerekközpontúbbak és megértőbbek.Persze rajtad múlik,hogy melyik a szimpatikusabb,neked kell ott jól érezned magad:)

2014. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért a Madáchot ne hasonlítsuk már össze a Bolyaival. Az hogy a barátnőd nem bírta az nem az iskola hibája. Hagyta magát. Érdekes módon nekem semmi bajom nincs vele, szinte kitűnő vagyok (1-2 töltelék tantárgy ami nem érdekel annyira): Idén érettségizek, nagyon jó ide járni csak ajánlani tudom :D Nyílt napra mindenképp nézz el, azt hiszem most nov. 24;26. Tanulni kell nyilvánvalóan, de egyáltalán nem vészes. Az a baj hogy mivel kevés a 4,0 feletti átlaggal rendelkező felvételizők, ezért olyanokat is felvesznek akik fél analfabéták, jó hogy megbuknak 4-5 tárgyból. Ha ide akarsz jönni akkor a kéttannyelvűt (5 osztályost) ajánlom, az általános 4 osztályos gimnáziumi képzés a hulladék része a sulinak. Ha jól emlékszem ők teljesítettek 3,2 környékén múlt év végén, míg a többi osztály 4,3+-t. Ha van kérdésed írj nyugodtan :D
2014. nov. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Programokat részletesen nem írtam, de vannak bőven. Tanárok összeállítása vegyes, többségiben jó fejek :D De érdemes tájékozódni melyik tanár órája milyen, és nem hagyni fogási felületet a keményebb tanároknál. :D Mivel most végzek, akik engem tanítanak nagy valószínűséggel ők viszik majd a következő kezdő évfolyamot.
2014. nov. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne a Madáchot a Bolyaival összehasonlítani,mindkettő gimnázium..

(félre ne értsd,nem szeretnék vitát indítani,mert nyilván mindketten azt szeretjük,ahova járunk,így nem lenne értelme,csak nem értem ezt a kijelentésedet..)

2014. dec. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!