Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem. Vélemények?

Miskolci Egyetem. Vélemények?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy milyen szakon vagytok milyen ott tanulni milyenek esetleg a vizsgák és a tanárok! Szeretném eldönteni hogy érdemes-e oda mennem.(főleg a védőnői szakirány érdekelne de bármilyen szakról jó ha írtok) Ja a LEGFONTOSABB az lenne hogy mikor és hány ponttal jutottatok be.


Köszönöm előre is!


17/l



2014. aug. 14. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

ME-n végeztem, két alapszakos diplomát is szereztem ott.

Imádtam az egyetemet.

Szerintem nem lényeges információ hány ponttal jutott be valaki, hisz évenként változik a ponthatár. Az hogy mikor melyik egyetem, milyen szakán hány ponttal lehetett bejutni a felvin megtalálod itt: [link]

Ezen felül miért érdekes számodra hogy valaki elmúlt évek valamelyikén akármelyik szakra is hány ponttal jutott be?

2014. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,csak kiváncsiságból . :-)
2014. aug. 14. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Én két éve kezdtem a mérnökinfó Bsc-t, akkor 240 volt a ponthatár.. (nekem 382 volt). A ponthatár egyáltalán nem tükrözi a követelményeket, azért mert nem Budapesti egyetem, ugyan olyan nehéz. Sztem a tanárok mindenhol ugyan olyanok, van aki kedves segítőkész, és pl nekem volt egy olyan tanárom aki azt mondta, hogy ő azért engedi át csak a nagyon jókat a vizsgán mivel ő is itt tanult és ha a gyengébbeket is átengedi akkor azzal a saját diplomájának az értékét csökkenti...

Maga az egyetem sztem elég jó, ha ide fogsz esetleg járni biztos nem bánod meg, főleg ha koleszos leszel.

2014. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatodat,tervezem majd hogy esetleg oda megyek.
2014. aug. 15. 11:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, engem most vettek fel MEK képalkotó diagnosztikára. 262 volt a ponthatár nekem 328 volt. Ha érdekel majd és addig nem válaszol senki mesélek majd.


20 F

2014. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia. Gratula! Remélem majd nekem is fog sikerülni. Köszi!
2014. aug. 15. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Én MFK-s vagyok, a tanárok nagy része korrekt, és helyén kezeli a dolgokat

Egy BME-hez képest viszont szerintem nem követelnek sokat, pl matekon simán átbűvészkedhetted magad egy 2-3assal úgy hogy szinte semmit nem tudtál, a tanárunk nagyon jó volt, viszont vizsgákon szinte nem követelt semmit, és simán ki is puskázhatta aki akarta mivel nem nagyon érdekelte..

Ha normálisan belekérdezett volna az az évfolyam 90%ának bukó

Kémiából, fizikából is gimis tudással simán át lehetett menni, pedig ezek mind fontos alapozó tárgyak voltak

Kémiából szó szerint így is bukott a fél évfolyam...

Mondjuk ez inkább az ide járókat minősíti, és velük együtt az egyetemet is, hogy rengeteg olyan ember végzi el aki ezt amúgy nem érdemelné meg, aztán a munkaadóknál az egyetemet járatják le


A ponthatár miatt meg ne aggódj, ha kicsit is komolyan veszed lazán felvesznek

2014. aug. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod,remélem majd felvesznek engemet is! :)
2014. aug. 23. 21:25
 9/9 anonim válasza:
100%
Szia! Védőnőnek tanulok a Miskolci Egyetemen. Ha gondolod, írj nyugodtan. :)
2014. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!