Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci egyetemrol velemenyek?

Miskolci egyetemrol velemenyek?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatas szinvonala? Nagy kulonbseg van az ottani oktatas es mondjuk egy pesti egyetem kozott? Minden erdekel amit irtok!!
2014. máj. 13. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nincs...

az oktatás magas színvonalú, erre nem lesz panaszod ha ide jössz...

Tudd elvégezni az a kérdéses, nem az hogy keveset követelnek és nem tanítanak rendesen..

Egyébként sosem értettem ezeket a kérdéseket..

Mindenki olyan magabiztos hogy ő tuti elvégzi holott az egyetemre felvettek 50-60%-a sosem végez, és mégis midig az oktatás minőségét kérdezik...

Jobb egy diploma egy kis főiskoláról is (nemhogy a ME-ről!!!!), mint egy kibukott diák aki elpazarolt éveket és tartozása van az állam felé...vagy a szülei pénzét használta eredménytelenül.

2014. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mihez hasonlítani mivel nem jártam még más egyetemre.

Szerintem rendben van minden, nem tudok kevesebbet mint mondjuk egy bms-s akinek hasonló tárgyai vannak.

Sokat kell tanulni, különben kibuksz.

Az itteni gépészek a legelismertebbek a munkaadóknál a bme után.

Szóval ha ide jössz mindenképpen valami műszaki szakra gyere mivel annak van itt hagyománya.

Amúgy ha most lennék 11.es ráhajtanék nagyon az angolra és külföldi egyetemre mennék, a magyar felsőoktatás egy kalap szar, az egész rendszer rossz az alapjaitól kezdve, 10-15 év alatt teljesen leamortizálták.

Rengeteg sok felesleges szart kell bemagolni a vezetéselmélettől kezdve a szociológiáig, amit soha a büdös életben nem fogsz alkalmazni, hiába a műszaki földtudományi szakra járok, gyakorlat orientáltság meg 0, a fontosabb tárgyakat sincs miattuk idő részletesen, normálisan megtanítani. És ezzel nem Miskolcot akarom szídni, ez az összes egyetemen így van ebben az országban.

Barátom Dániában tanul, és lefordultam a székről amikor megmutatta, hogy ők miket vesznek, igaz nekik egész évben 4 tárgyuk volt, nem 20 mint nekünk.

2014. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A lehető legundorítóbb hely ahova valaha jártam

Gyűlölöm

Senkinek soha nem ajánlanám

2020. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!