Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ker. -marketing fizetős...

Ker. -marketing fizetős levelezőn a Szolnoki Főiskolán. Megéri elvégezni?

Figyelt kérdés

El tudok,majd vele helyezkedni?A tandíj 180 ezer/ félév,megéri?Csak a BA-t szeretném.Sajnos nincs melóm mellette.

19 l


2010. jan. 14. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne. A kereskedelem-marketingesekkel Dunát lehetne rekeszteni, olyan sokan vannak, elhelyezkedni -3-4 év múlva, mire elvégzed - nem fogsz tudni. A levelező is hátrány a nappalival szemben.
2010. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és ezt mire alapozod?
2010. jan. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyörgöm ne tegyetek itt fel ilyen buta kérdéseket, mert úgyis jönnek az ilyen emberek, akik mindent lefújognak, igen, megéri, ha szeretnéd, és lesz melód, ha szeretnéd. Annyi pályaelemző van itt, jognál ugyanezt eljátszák, senki se mondta, hogy könnyű, mondta valaki? De nekem van munkám, annak ellenére, hogy jogász vagyok és friss diplomás és nincsenek kapcsolataim, apum villanyszerelő, elvileg hiány van belőle, gyakorlatilag ő se kapott egyszerűen munkát. Gyakorlatban nem úgy megy, hogy elmegyek pl. mérnöknek és az ölembe pottyan egy jó kis munka, felsőfokú nyelvvizsgánál(reálnál szinte kötelező! nézz meg bármilyen céget), tárgyalás szintű nyelvismeret, szakterületeden jó legyél.
2010. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!