Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakot akarok váltani szieptem...

Szakot akarok váltani szieptembertől. Jövő héten adom le a papírokat. Így lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés
Viszont előtte pár kérdésem lenne. Tudom most legtöbben azzal jönnének hogy menjek és kérdezem a TO-t. De ott nem igazán foglalkoznak a mi gondjainkal és főleg nem most nyáron. Ha most szakot váltok akkor hanyadik évfolyamba folytatam az új szakkal? Most mennék 2. évfyamba. Államilag támogatott hely miatt fontos.
2014. aug. 17. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Márpedig csak annyit lehet erre váalszolni, hogy kérdezd emg aTO-t, vagy olvasd át a TVSZ-t. Intézményfüggő, mi a határideje egy ilyen kérvénynek, és mikor bírálják el.
2014. aug. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeptember első hetében értesítenek ,hogy mi a döntés.15.-től kezd9dik a szorgalmi időszak.
2014. aug. 17. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ehhez a kérdéshez nem ártana azt is tudnunk, hogy milyen szakokról lenne szó, mert pl. válthatsz szakot orvosiról marketingre, de értelemszerűen ugyanúgy elsős lesze, de válthatsz szakot mondjuk, nemz. gazdálkodásról pénzügyre, és akkor jó eséllyel folytathatod ugyanott, mert el tudod fogadtatni a tárgyaidat. De amúgy, ha ennyire nem érdeklődtél a TO-nál, akkor egyáltalán, tudod, hogy ezt lehet úgy csinálni, ahogyan te eltervezted?
2014. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Karon belül szeretnék szakot váltani.TO-n voltam háromszor.

Először elküldtek mert akkor azt mondták ,hogy ezzel akkor nem tudnak foglalkozni.(július 4.én voltam bent vizsgaidőszak utolsó napján,3 an voltak az irodában,kávéztak de ép nem értek rá)

Másodjára bementem hogy mégis mondjanak már valamit a szakváltásról,erre anyit mondtak hogy majd augusztus 1-től keressem őket ezzel a témával.

Harmadjára ,csak anyit tudtak mondani hogy aug.24-ig lehet leadni a kérvényt ,de még a papírt sem tudtak adni azt mondták hogy majd az iskola honlapján nézzem meg majd a nyomtatványtárban.Megnéztem semmi.

Negyedgyére már csak e-mailt küldtem hogy legalább a nyomtatványt adja már eddi .Elküldték e-mailben.Viszont a kérdéseimre azóta sem válaszoltak.

Hát ilyen TO mellet bocsánat ha itt kérdezek tőletek.

2014. aug. 17. 21:59
 5/8 pokiloki ***** válasza:
Nem baj h itt kérdezel már szegeden is ilyenek sokszor. DE milyen szakos voltál és milyen szakos akarsz lenni? MErt nálaunk is van egy karon belól Földrajz és biomérnök is
2014. aug. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mezőgazdasági mérnök Bsc-ről környezetgazdálkodási agrármérnök Bsc-re szeretnék váltani.
2014. aug. 18. 21:36
 7/8 pokiloki ***** válasza:
Hát ott van egyezés szóval meglehet h nem kell előről kezdeni , te lehet h különbözeti vizsgát lekell azért nyomnod.
2014. aug. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy nem kell előröl kezdenem,mert az első félévet teljesen eltudnám fogadtatni,mivel minden tárgyunk ugyanaz volt, meg a 2. félévben is volt pár közös tárgyunk.
2014. aug. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!