Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGF Pénzügy Számvitel szakán...

Zotya112 kérdése:

BGF Pénzügy Számvitel szakán az baj, ha nem tudok bejárni Számítástechnika 1 előadásra? Számvitel alapjai tárgyra sokat kell otthon gyakorolni? Lehetőleg olyanok válaszoljanak, akik már megcsinálták ezeket a tárgyakat.

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert már benn vagyok egy másik egyetemen, és elvileg össze tudok rakni egy olyan órarendet amiben mindkettőt tudnám egyszerre csinálni, de számtech 1 előadás nem nagyon férne bele, vagy csak sok késéssel és nem tudom ,hogy ez a tárgy úgy teljesíthető-e. Számvitel meg azért kérdéses, mert a másik egyetemen is lenne otthoni számolás/gyakorlás és, hogy mennyit dobna még rá a számvitelpéldák gyakorlása.

2014. aug. 18. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nem tudok segíteni,de én is a BGF-re megyek,elkezdődött már a tárgyfelvétel???
2014. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen számítástechnika előadások nem sokat szoktak érni, a gyakorlat ott is fontosabb. Lesz ott még olyan előadás, amire nem fogsz bejárni, állítom. :D Ellenben a számvitel nem könnyű tárgy, sokat gyakorlós.
2014. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsősöknek a tárgyfelvétel szeptember 2.-án lesz, de nézd meg a bgf honlapján, hogy mi a beosztás.
2014. aug. 19. 11:10
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: Akkor a számtech anélkül is teljesíthető tárgy, hogy bejárnék előadásokra?
2014. aug. 19. 11:11
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja, és még annyi, hogy gazdasági jog nagyon magolós tárgy, vagy inkább meseóra :D ? Meg, melyek azok a tárgyak amik eléggé magolósak lennének?
2014. aug. 19. 11:17
 6/6 anonim ***** válasza:

énse jártam be számtech ea-ra, meglett a 2-es, de ez a tárgy volt nekem a legnagyobb szívás

ha jól megy a gyakorlat (excel, access) akkor nem lesz baj, csak van egy elméleti rész a zh-n, ami szó szerint az előadásból van, de nagyon bugyuták is, amiknek pl nincs is köze a számtechhez


számvitel alapjai otthon gyakorlós, de mondjuk úgy, hogy ha figyelsz órán, és ott megérted, akkor otthon ár csak hétvégén kb 2 órát rászánsz, meg lesznek minimumkérdések a zh-ra, azokat vagy beseggeled (ajánlott) vagy megpróbálod kipuskázni szó szerint


de azt is meg lehet tanulni, és ennek a tárgynak van a legtöbb értelme, itt sztem ne a 2-es legyen a célod


a jog1 nekünk laza volt :D nem bejárós

2014. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!