Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » Tudtok a jelszóról valamit?

Tudtok a jelszóról valamit?

Figyelt kérdés
nem tudok belépni a gépbe mert jelszóvédett és nem tudom az egész jelszavat. :( a jelszó 10 betűből áll és az első 6 az hogy merlin a 9-dik betű pedíg az hogy o de az egészet nem tudom és nagyon fontos lenne!! esetleg ha tudnátok párat mondani h mi lehetséges az nagyon jó lenne köszönöm! :)

2013. júl. 30. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Segítsünk feltörni neked egy gépet? Ne őrjítsél meg. :D


"mi lehetséges"

Ha tudod kinek a gépe, akkor a rá jellemző dolgokra kell gondolni a jelszó folytatásában. De hadd ne adjak tanácsot betöréshez.


Ha meg a saját géped, akkor pláne tudnod kéne. Egy másik topikban olvastam egy potenciális megoldást: kavinton! :D


Egyébként meg brute-force... el lennél vele egy ideig... végül is csak 3 karaktert kell kitalálni, ha jól értem. De van pár száz karakter a karaktertáblán...

2013. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem akarok betörni xddxdxdxd ez nevetséges!!!!!!!! attól hogy feltettem egy kérdést nem kell rögtöna rosszra gondolni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az egész úgy van hogy az apám le jelszavazta valakivel a gépet de nekem szükségem van rá és nem tudok belépni egy idő után mert lekorlátozták különben is miért kérnék segítséget ha tudnám h mit csináljak!!!!!!!!!!
2013. júl. 30. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:

A családi problémáidat itt sajnos nem fogjuk tudni megoldani, az egy másik kategória.

Mellesleg a megadott adatok alapján van még 3 karakter, amiről nem tudsz semmit, igaz? Ne sokat agyalj rajta, ugyanis a lehetőségek száma tíz- vagy inkább százezres nagyságrendű.

2013. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SimkoL ***** válasza:

Csak hogy érzékeltessem írtam neked egy programot. Csak a kisbetűk vagy csak a kisbetűk és számok variációit mutatja be az általad leírt feltételekkel.


users.atw.hu/clubwin/_a/pasw.exe

2013. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!