Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 héttel a középsuli előtt...

2 héttel a középsuli előtt felhívnak, hogy nem indul a szak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a könyvek megvannak, én meg iszonyat ideges vagyok. Mehetek másikra szakra, de csak logisztika van, arra nem akarok. Más iskola felenne még? :(
2014. aug. 18. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Pedig a logisztika nem rossz, menj csak el rá, aztán majd meglátod, hogy akarsz-e továbbtanulni.
2014. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Elmondtam, hogy nem megyek, messze áll tőlem az egész, nem arra jelentkeztem, ennyi erővel random beírkálhattam volna a szakokat. "Kit érdekel?"

2 héttel előtte...gratulálok magyar oktatási rendszer, taps taps.

2014. aug. 18. 15:04
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezért felvételiztünk, ezért kaptuk meg általánosban hónapokkal előbb a papírt, amit ki kell tölteni, hogy hova menjek tovább...ezért, hogy utána sulikezdés előtt 2 héttel választhassak megint más, de ugye mostmár nem is én választok, hanem oda megyek, ahova épp felvesznek. Ők mondják meg...nyilván nekem nem lesz könyvem az első hónapokban, hiszen én nem rendeltem meg, mert NEM ODA AKARTAM MENNI. szánalom.
2014. aug. 18. 15:10
 4/20 A kérdező kommentje:
Az iskolában elvárják, hogy tanuljak, az legyen a legfontosabb, de az iskola nem képes megtenni ennyit a diákokért, hogy mondjuk jelentekzésnél, vagy beiratkozásnál előre szólnak, hogy legyen egy pót suli, hogy ha nem lesz megfelelő mennyiségű diák, akkor tudjak oda menni..de áhh minek is.
2014. aug. 18. 15:13
 5/20 anonim ***** válasza:
Érettségit adna vagy szakmát? Mert ha csak érettségit, akkor maximum heti 4-5 órában tanulnád a választott szak tárgyait (legalábbis amiket én ismerek) amit rengeteg helyen egyáltalán nem vesznek komolyan. Ha szeretnél egyetemre menni utána, akkor pedig szinte teljesen mindegy milyen szakon tanulsz középsuliban.
2014. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
DE akkor is, ti ezt igazságosnak találjátok? Én kiválaszottam, elterveztem, erre mégse. Most enm tudom, hogy hova menjek...mindjárt iskola.
2014. aug. 18. 15:23
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát ha nem tetszik, átmehetsz másik iskolába középsulis évek alatt is, ennek semmi akadálya. Az tény, hogy kiszúrtak veled, de ha csak ezen rugózol, s nem teszel semmit saját magad érdekében, attól nem lesz jobb.
2014. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
De mit tegyek? most szóltak, szüleim még nem tudják, nem tudok mit csinálni.. :(
2014. aug. 18. 15:31
 9/20 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, hogy izgulós vagyok és már 2 hónapja és féltem, hogy milyen lesz a suli. Most az érzés, hogy még azt sem tudom, hova fogok járni, az felbecsülhetetlen.
2014. aug. 18. 15:33
 10/20 anonim ***** válasza:
Milyen szak volt amire jelentkeztél? Amúgy igen, ha tovább akarsz tanulni akkor szinte lényegtelen. Annyira keményen egyik szak se szakosodik középiskolában. Magyarul nekem simán megvan az esélyem mondjuk egy mérnök pályára akkor is ha középsuliban szakácsnak tanultam. Jó tudom kicsit erős a példa de akkor is.
2014. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!