Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen füzeteket vegyek?...

Milyen füzeteket vegyek? (középsuli, közgáz szak)

Figyelt kérdés

Célnyelv (nyelvi ek-s suli), kommunikáció, ének-zene, információkezelés, rajz, tesi, osztályfőnöki, informatika, matek, tanulásmódszertan óráink lesznek.

Ebből a célnyelv, kommunikáció, inf.kezelés, rajz, t.módszertan nem tiszta. Célnyelvre gondolom alap a szótárfüzet, de mi kell még? Általánosban volt még plusz két vonalas füzet, egyikbe nyelvtani részt írkáltuk, másikba a többit.

Rajzon egy sima füzetünk volt. Nálatok mit kértek?


2010. aug. 11. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Célnyelvre (gondolom idegennyelv) szótár + sima vonalas füzet

Komm. sztem vonalas

inf.kez. passz

rajz gondolom rajzlap

t.módsz. vonalas vagy sima vagy négyzetrácsos


De szerintem első órán el fogják mondani, legfeljebb kimarad mindegyikből jövőre...

2010. aug. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
információ kezelés az csak számítógépen történik, füzet nem nagyon kell!szóval arra ne vegyél :) kommunikáción mi csak beszélgettünk arra sme kellett füzet, de egy kicsi nem árt, abból heti 1 órád lesz úgyis.Rajzra vigyél rajzlapokat.A többit sztem tudod.
2010. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is el fogják mondani az első órán, hogy mit várnak el.

Tippjeim lennének, de azzal lehet, hogy nem segítek:

ek.nyelv: 1 szótár, 1 vonalas spirál

kommunikáció: 1 vonalas (lehet spirál, amelyik neked kényelmesebb)

informatika : kockás vagy sima

rajz: sima+rajzlap

tan.módszertan: vonalas.


Az első héten vedd meg a füzeteket, a többit addig szerezd be.

2010. aug. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól veszem ki a szövegedtől, akkor nyelvi előkészítős leszel, általában 2 tanár tanít, úgyhogy két csíkos spirál füzet + szótárfüzet mindenképp kell, kommunikációra kis- vagy nagyalakú füzet (itt tanultok arról, hogy milyen emberek vagytok, hogy kommunikálunk), énekre csíkos, információkezelés az lánykori nevén gépírás :D, arra ha írógépen tanultok kb. fél csomag A/4-es lap elég, ha számítógépen és ritkán nyomtattok, akkor kb. 15-20 darab, rajzot nem tanítottak nekünk, oda szerintem rajzlap elég, mi azon mindig matekoztunk. :D Tesire tesicucc, általában az iskolának van saját felsője, informatikára kockás füzet, matekra is, oda kell még tudományos számológép, körző, vonalzókészlet, szögmérő, ofira egy kisfüzet, tanulásmódszertanra is elég szerintem kicsi füzet, itt a helyes tanulási technikáról fogtok tanulni, oldotok meg teszteket, érdekes lesz. :D
2010. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kicsi meg nagyfüzet, de milyen? Nem ez volt a kérdés, utolsó.

Többieknek köszönöm!

2010. aug. 12. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:

kummunikációra teljesen mindegy h milyen füzet, információkezelésre nem kell, maximum egy kicsi, amit ált.suliban is használtál netán kimaradt, az is mindegy, levelet lehet h fogtok írni, de az 10-es anyag úgy emlékszem, úgyhogy felesleges bármilyen füzet rá, de ha gondolom vihetsz egyet.Oszt.főnökire sztem felesleges füzet, de arra is tök mindegy, mindenképp kicsit ajánlok és mindegy h milyen.T.módszert.-ra vonalas és kicsi

2. voltam

2010. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!