Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 23 évesen késő orvosi egyeteme...

23 évesen késő orvosi egyetemet elkezdeni?

Figyelt kérdés

Már eleve az orvosi lett volna a tervem az érettségi után de az apukámat baleset érte és lebénult, havi 30e rokkant nyugdíjat kapott és az anyukám ápolónői fizetéséből pedig alig tudtunk megélni, ezért én is elmentem dolgozni suli helyett.

Szerencsére az anyagi helyzetünk már stabil és jövőre elkezdhetném a sulit, kémia emeltem van, de biológiából érettségiznem mert abból csak középszíntűm van.(amikor érettségiztem csak egy tantárgyból volt kötelező emeltet írni) Lehet valamilyen hátrányom abból ha 23 évesen vagyok elsőéves? A másik kérdésem még az lenne, hogy kémiából 87%-ra sikerült az emeltem szerintetek ez elég lesz vagy újra kell vizsgáznom?



2014. aug. 19. 14:39
 1/10 A kérdező kommentje:

*biológiából érettségiznem kell

bocsi az elírásokért át sem néztem, hogy mit írtam:/

2014. aug. 19. 14:42
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sosem késő. Mikor a fizika szakot kezdtem, nálunk volt aki 50 feletti volt, igaz mindenki megnézte mit keres ott :D

Évtizedekkel ezelőtt jogászként végzett, úgy néz ki érdekelte a fizika is :D


Egyébként anno én is 22 évesen kezdtem az egyetemet.

2014. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 87%os kémia emelt bőven elég. És 23 évesen egyáltalán nem késő belekezdeni szerintem az orvosiba, nyugalom és hajrá ;)
2014. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem keso szerintem, ha ez az almod, vagj be,e nyugodtan. A 87% emelt kemia nagyon jo, szerintem nem kell ujra csinalnod :)
2014. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kémiád nagyon jónak számít, ne csináld újra, inkább készülj gőzerővel a bioszra.

Nem ciki 23 évesen kezdened, nálunk is volt, aki ennél idősebben kezdte.

Valósítsd meg az álmod!

2014. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2014. aug. 19. 19:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő!!!! Én is orvosis vagyok!!! Mindent bele!!! :)))
2014. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Orvosira járok, az osztálytársam 27 évesen kezdte az egyetemet, sőt egy másik osztálytárs pedig 25 évesen. Egyáltalán nem késő ,ez csak rajtad áll, ohgy szeretnéd e csinálni.
2014. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajrá! Szorítunk. ;)
2014. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá tehetséged, próbáld meg
2014. okt. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!