Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan Valaki aki később...

Van olyan Valaki aki később kezdte el az orvosi egyetemet? Nem azonnal érettségi után? Nagyon kilógott a sorból? Hogyan érezte magát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bár én rögtön érettségi után kezdtem, sok évfolyamtársam nem. Nem lógnak ki. Szerintem alapból 18 felett nehéz megmondani vkiről, hogy 18 éves vagy 25:D

Két csoporttársam is kihagyott egy évet, mert elsőre nem vették fel őket. Az egyik srácot pedig csak harmadszorra vették fel, de ő sem lóg ki.

Sőt, az egyik csoporttársam (később került hozzánk) 28 év körüli, most született babája. És vele is nagyon jól kijövünk, pedig van köztünk pár év:)

Úgy látom, hogy nálunk ilyen szempontból abszolút befogadóak az emberek. Arról, hogy hogyan érzik ők magukat, arról nem tudok mesélni:D

2013. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, aranyos vagy. :)
2013. jan. 16. 21:03
 3/3 anonim válasza:
szia, én is kihagytam egy évet és 20 évesen kezdtem el, egyáltalán nem számít, hogy valaki 18 vagy 22 éves, a csoportunkban is elég vegyes az életkor 18 és 21 között, többen ötosztályos gimiből jöttek, halasztottak vagy újrafelvételiztek, soha nem éreztem hogy ez gond lenne!
2013. jan. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!