Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem Veres...

A Debreceni Egyetem Veres Péter Kollégiumának igénybe vétele működni fog így?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek ott kolis, viszont nem akarok bent lakni, egyszerűen csak kell egy hely, egy szoba, egy ágy, ahová szükség esetén felmehetek (bulik után, elhúzódó esti órák után). A koli díjat persze fizetem majd havonta. Mindig haza fogok járni éjszakára, ha időm engedi. Milyen szemmel néznek erre az egyetemen?

2014. aug. 20. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Fura szemmel... Bár én örülnék neki, ha a 3 szobatársam közül legalább 2 ilyen lenne.


Ezzel csak annyi a probléma, hogy egyrészt szellemként fogsz járni, a szobatársaiddal nem biztos, hogy jó kapcsolatod lesz. Egy kollégiumi szobában azért vannak értékek, bízni kell egymásban, hogy ezek nem fognak eltűnni, mire visszaérsz a suliból. Veled nem fognak tudni ilyen bizalmi kapcsolatot kialakítani, ha sosem vagy a szobában.

Másrészt, ha csak bulizni jársz be, az szintén zavaró lehet, hiszen lehet te olyankor tévedsz be, amikor az összes szobatársad aludna, vagy éppen tanulna.


Ennek ellenére, ha normálisan fizeted a kolidíjat, senkinek semmi köze hozzá, hogy mikor jössz mész. Mi 4-en vagyunk egy szobában, mondom, örülnék ha legalább 2-en így laknának bent, annyival több hely jut nekünk. Ellenben gyakorlatilag idegennek érezném őket, hacsak nem ismerném őket korábbról.

2014. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igyekszem majd megismerni őket, megnyerni a bizalmukat, és nem zavarni őket semmilyen téren. Köszi a választ ;)
2014. aug. 22. 12:56
 3/4 anonim válasza:
A beköltözés szombaton vagy vasárnap lesz?
2014. aug. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
beszéltem másokkal, vasárnapot mondtak
2014. szept. 1. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!