Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az ember egy Egyetemen...

Ha az ember egy Egyetemen Felsőfokú szakképzésre jelentkezik és felveszik, jogosult a kollégiumra és ugyanúgy felvehetik oda, mint egy más bölcsész szakost?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Amíg az "egyetem" és a "felsőfokú" szavakat nagy kezdőbetűvel írod, nem hiszem, hogy bárhová is felvennének. Bár újabban, mióta nem szűrik az embereket, még talán esélyed is lesz.
2010. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jobb lett volna a kérdésre válaszolnod. Nem értem, miért kell két nagybetűbe belekötnöd. A kérdés tartalmán ugyanis ez a külalaki hiba nem sokban változtat. Tudok írni, de az ember kómás állapotban nem is azt fogja figyelni, hogy mi az, amit véletlenül nagy betűvel írt és mi az, amit nem. Néha ott felejtem az ujjam az ezt okozó billentyűn...

Ha tudtam volna, hogy helyesírási versenyre jövök, hát akkor nem írok ki semmit. Bár tudnátok néha, egyszer-egyszer rendesen válaszolni, anélkül, hogy egy ilyen apróságon felkapnátok a vizet. Ez SEMMI, ahhoz képest, amit itt az oldalon néhányan elkövetnek.

2010. jan. 15. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért részben igaza van az elsőnek. Egyébként felvehetik, nekem is volt olyan szobatársam a koliban, aki felsőfokú szakképzést végzett.
2010. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is felsőfokú szakképzésre járok, mivel 50 km-nél több a sulimtól a távolság kaptam kollégiumot. PEN itt minden elsős kap kolest, de a második év már nem biztos.
2010. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a gyors válaszokat, sokat segítettetek velük :)
2010. jan. 16. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!