Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Toth Arpadba...

A debreceni Toth Arpadba mennyi esélyem van bekerulni? Most, hetedik evvegen 4,8 volt az atlagom. Amugy mit gondoltok arrol a sulirol? Jo az okatatas? A tarsasag milyen?

Figyelt kérdés
2014. aug. 24. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A bioszos osztályba nem lesz elég, oda csak kitűnőket szoktak felvenni, másikba lehet van esélyed
2014. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik tagozatra szeretnél menni?
2014. aug. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem bioszos osztályba szeretnék menni, hanem nyelvi előkészítős magyar-törire.
2014. aug. 25. 07:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősömet protkóval rakták be biokémre, úgy hogy a szóbelije egy kalap .... se ért! És bent van. Szeptembertől én is TÁG-os leszek, azért választottam, mert Debrecen top3 gimijében benne van és szuperül felkészít az érettségire. A társaság szerintem osztályfüggő.
2014. aug. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!