Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen\főiskolán vannak...

Egyetemen\főiskolán vannak olyan házi feladatok, amiket kisebb csoportokban kell megcsinálni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert én eléggé introvertált vagyok, és nem igazán preferálom a csoportos dolgokat.
2014. aug. 24. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Nincs, és nem is várhatnak el ilyen, mivel felnőtt emberek vagytok, élitek a saját életeteket, és a tanárok amúgy sem tudják, hogy milyen messze laktok egymástól, és hogy hogyan tudnátok ezt megoldani. Elég nehéz az egyetem, hogy csak a saját bajaiddal fogalkozz kötelezően.


Ellenben megeshet, hogy valamit nem értesz, vagy te érted, és más nem, ezzel kölcsönösen ki tudjátok egymást segíteni. Azért is szokott úgy lenni, hogy páran összeülnek tanulni a könyvtárban, az aulában, a koliban/albiban, vagy akár a Mekiben.

2014. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mérnöki szakokon rendre szokott lenni közös feladat.
2014. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor most melyik?

Pénzugyes leszek egyébként.

2014. aug. 24. 23:24
 4/6 anonim ***** válasza:

szakonként változik, de sokszor még tanárfüggő is a dolog..

egyik szakomon volt elvétve,másikon nem...

2014. aug. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év alatt 3 tárgyam is volt, amiből csoportos feladatok voltak. Szóval vannak ilyenek. :D Ráadásul mindhárom olyan volt, hogy azontúl, hogy kidolgoztuk a feladatot még prezentálni is kellett belőle. Ezek 4-5 fős csoportmunkák voltak, amikbe az a "jó", hogy ebből mindig van 1-2 fő, aki sza*ik az egészre, mert tudja, hogy a többiek úgy is megcsinálják...
2014. aug. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk rengeteg ilyen volt, néhány csoportos kutatás, beadandó dolgozatok, és megszámlálhatatlan mennyiségű három-négy fős kiselőadás, amik többnyire nem is kicsik voltak, hanem kitették az egész órát. Ne aggódj, a legtöbb ilyen feladatot meg lehet csinálni úgy, hogy neten keresztül dobjátok össze a részeiteket, nem baj, ha introvertált vagy.
2014. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!