Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok írni egy kisebb...

Tudnátok írni egy kisebb összefüggő szöveget "Meine reise" címmel?

Figyelt kérdés

"Meine reise" címmel kell írni egy kisebb összefüggő szöveget a következő kérdések alapján:

1.)Reiseziel:Wohin?

2.)verkehrsmittel: Wonit?

3.)Daur: Wie lange?

4.)Personen: Wer? Mit wem?

5.)Einkauf:-Was braust du?

-Was nimmst du mit?

6.)Was kann interessant bzw (beziehungsweise gefährlich sein?



2014. jún. 16. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a címmel nem, de azzal esetleg hogy: "Meine Reise" már inkább!...:))

----------

braust=brauchst

2014. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
írsz mindről egy mondatot...
2014. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a Kanári szigetekre utaztam hajóval egy hétre a családommal.


Ich hatte eine Schiffreise mit meiner Familie zu den Kanaren Inseln für eine Woche.



Fürdôruhát,napszemeüveget,pénzt,fényképezôgépet,ételelt,kalapot ,strandpapucst,rövidnadrágot,vékony ruhákat,ingeket csomagoltam az útra.


Ich habe für die Reise Badeanzüge, Sonnenbrillen, Geld, Fotoapparat, Essen, Hüte, Badelatschen, kurze Hosen, Sommerbekleidung und Hemden eingepackt.



Szükségem volt útlevélre,személyire és telefonra.


Wir haben die Reisepässe, Ausweis und Handy für die Reise mitgenommen.



Érdekes volt a sziget,az emberek,az ottani ételek,a tengerpart és az állat- és növényvilága.


Die Insel war sehr interessant, die Menschen, die Speisen, die Meeresküste und die Tier-und Pflanzenwelt.



Kipróbáltam a szörföt,ami egy veszélyes sport.


Ich habe das Surfen ausprobiert, was ein sehr gefährlischer Sport ist.



Veszélyes volt az erôs napsütés,a leêgés veszélye,valamint a szigetre jellemzô betegségek.



Nem tudom milyen igeidôt kellene használni...

2014. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Veszélyes volt az erôs napsütés,a leêgés veszélye,valamint a szigetre jellemzô betegségek.


Die starke Sonnenstrahlung war sehr gefährlich, wegen dem Sonnenbrand, wie auch für die Insel maßgebliche Krankheiten.


Nem tudom milyen igeidôt kellene használni...


Ich weß nicht, welche Zeitwörter ich benutzen solle...


.....:)))

2014. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap este megírtam priviben és amikor elküldtem a választ elsötétült a képernyöm...szar win8.1...ma visszaállítottam win 8-ra.
2014. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. jún. 17. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!