Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tüntessem fel ezt a...

Hogyan tüntessem fel ezt a beiratkozási lapomon?

Figyelt kérdés

Felvettek egyetemre, de előtte OKJ-s képzésen vettem részt, ami két év volt. Ha jól tudom akkor az OKJ nem fogyasztja az államilag támogatott féléveket, de a beiratkozási pakk egyik lapján kérik az államilag felhasznált féléveim számát, meg hogy mit tanultam. Ebben az esetben az OKJ-s képzésemet fel kell tüntetnem?

Alá kell húzni, milyen formában tanultam (pl alapszak, vagy felsőfokú szakképzés) de pl olyan opció, hogy OKJ, olyan nincs.

Van esetleg még valakinek ehhez hasonló problémája?

Bocsi, ha hülye a kérdés, de nem egészen tudom, hogy mihez kezdjek ezzel a problémával.



2014. aug. 25. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit engem is összezavart anno. Csak azok az OKJ-k számítanak amit felsőoktatás keretében használtál el. Ahova ugyanúgy jelentkeztél, mint most az alapképzésre. Tehát felvételi pontok és hasonlók. Azok az OKJ-k nem számítanak bele amit mondjuk középiskola szervezett, vagy valamilyen más felnőttképzési intézmény.
2014. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell beírni
2015. aug. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!