Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a legjobb gimi Debrecen...

Bszandika28 kérdése:

Melyik a legjobb gimi Debrecenben: A TÁG vagy a Dóczy? Véleményt róluk.

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a TÁG-ban nagyon nehéz az elvárásoknak megfelelni és nehéz kitűnőnek lenni. Igaz ez?

2014. aug. 25. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen igaz.. De a TÁG is kezd lefele menni (mondta az egyik mecwárthba tanitó tanár nekem) Szinte bárki bekerülhet akinek a szülei pénzesek. Egyik lány általánosba volt évfolyamttársam állandóan bukdácsolt kimentek külföldre és visszajöttek és a TÁGba ment pedig bukott is külföldön csak a szülei pénzesek.. DÓCZY nagyon jó suli jó a hangulat is ..
2014. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én teljesen mást hallottam a TÁG-ról. És szerintem inkább hiszek másoknak. Végülis minden sulinak vannak hullámvölgyei, épp úgy mint a TÁG-nak! De azért köszönöm.:)
2014. aug. 28. 10:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak segíteni probáltam.. Keresztanyum ott tanit már csak onnét is tudok egy két dolgot..
2014. aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is jártam a TÁG-ba. nehéz suli az tény, magasak az elvárások, de az egyik legszínvonalasabb gimnázium mint a városban, mint az országban. Az biztos,hogy erős tudást szerezhetsz ha ott végzel. :)

A Dóczy-ról nincsen jó véleményem, több ismerősöm is jár oda, hát... eléggé r_bancképző lett sajnos :\

2014. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És te hanyas tanuló voltál?

A TÁG-ban.

2014. aug. 30. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább a TÁG-ot válaszd! Több évtizedes múltja van, arra gondolok ezzel, hogy ez a suli nem most lett felkapva.
2014. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Személy szerint én TÁG-os vagyok, és nem érzékelem hogy tele van pénzes buta emberekkel...persze akad rá példa..Sok ismerősöm jár a Dócyba, hát vegyesek a vélemények...
2014. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!