Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi alapján osztanak be a koli...

Mi alapján osztanak be a koli szobába?

Figyelt kérdés
pont? név? lakhely? számi vagy ahogy esik úgy puffan?
2014. aug. 26. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
(Az USA-ban) úgy van, hogy lehet előre választani, ha valamilyen közösségbe belétél és ott megbeszélted másokkal, de a legtöbben random helyre mennek random emberekkel. Én is így mentem és jó volt.
2014. aug. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahol lehet olyat csinálni már gólyaként is, hogy összebeszélsz pár emberrel és szóltok, hogy szeretnétek egy szobába kerülni. Nálunk speciel a gólyákat teljesen randomra osztják be (felsőbb évesek kollégiumi jelentkezése korábban van, ott már pontosan megnevezhetjük, hogy kikkel akarunk egy szobába lenni).
2014. aug. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem végülis akkor bárhova bárkivel kerülhetek :Dköszönöm a válaszokat :D
2014. aug. 26. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
"bárkivel" - 1 szobába nem szokásuk fiút és lányt is tenni, kivéve ha külön kérik (már ha egyáltalán lehet ilyet kérni).
2014. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk pl gólyát szoktak gólyával és ha tehetik, akkor pedig szaktárssal is, mármint gólyás szaktárs, felsőbbévben pedig kérheted, de ettől függetlenül lehetnek random módszerek, én pl gólyaként olyan folyosóra kerültem, ahol csak más kar hallgatói voltak, a szobámban volt egy msc-s a, karról, egy végzős bsc-s b, karról és én gólyaként c, karról :D
2014. aug. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. aug. 27. 04:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!