Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet egyszerre OKJ...

Hogyan lehet egyszerre OKJ képzést elvégezni és levelezőn tanulni egyetemen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy: az OKJ képzés, melyet szeretnék elvégezni, hétfőtől péntekig tart. S ugyanakkor ott van a levelezős képzés is az egyetemen, mely általában péntekenként szokott lenni, ha jól tudom - hogyan lehet a kettőt összeegyeztetni?

Előfordulhat az, hogy az OKJ képzésre pénteki napokon engedélyezik, hogy az egyetem miatt ne járjak be? Lehet, hogy ez nem épkézláb ötlet, ám nagyon örülnék, ha megvalósítható lenne...


2014. aug. 26. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű, megérdeklődöd hogy pénteken meddig vannak óráid, megnézed az egyetemi órarendet..bejelölöd az ütközéseket (ha van)és aznapra pl. kiíratod magad orvossal az okj suliból ..egyszer kétszer egy féléveben el lehet játszani, attól függ hány napon van ütközésed..
2014. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A nagy idegeskedésben nem is gondoltam erre a logikus megoldásra. :) :D
2014. aug. 26. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!