Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műszaki képzést levelezőn...

Műszaki képzést levelezőn elvégezni öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Még van egy évem hátra a jelenelegi egyetemi képzésemből, amit nappalin csinálok, viszont mindeképp szeretnék egy mászaki diplomát is, mert érdekel is és mert úgy gondolom több lábon kell állni. Viszont ha sikerülne elhelyezkedni addig, akkor már nem szívesen hagynám ott a munkahelyem egy nappali képzésért. Szerintetek munka mellet levelezőn el lehet tisztességesen végezni (megfelelő tudást szerezni) egy mászaki képzést, nem a BME-n hanem egy közepesebb egyetemen, OE, ME, SZIE (ezek közül valamelyiken)?
2014. febr. 15. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Uhh, ez jó kérdés, elméletben lehetséges, a kérdés, hogy a munka mennyire szívná az energiád? Mert önmagában sem könnyű levelezőn, de ha elszánt vagy, szerintem mindenképpen megér egy próbát, sok sikert!
2014. febr. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom el lehet végezni, csak érted én nem ilyen alibi diplomát szeretnék, hanem valódi tudást és ha levelezőn nem tudom megszerezni a tudást, akkor inkább nem is feccölök bele pénzt, energiát... Bár legfeljebb jelentkezek és első félév után úgy veszem észre túl nehéz esetleg túl kevés tudást lehet ezáltal elsajátítani, akkor otthagyom :S
2014. febr. 15. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!