Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tudok tárgyakat felvenni?

Hogy tudok tárgyakat felvenni?

Figyelt kérdés

Mikor a mentésre megyek ezt írja ki:


Tárgyfelvétel nem sikerült!

Végső tárgykövetelmény nem teljesült

A kurzusfelvétel nem sikerült, mert nem sikerült a tárgyfelvétel



2014. aug. 27. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
elsős vagy? mert ha igen akkor várd meg a regisztrációs hetet.
2014. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen elsős, köszönöm ezt nem tudtam. Ez egyetemtől függ, vagy mikor szokott lenni? Köszönöm
2014. aug. 27. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Hova fogsz járni? Nekünk az első napon segítettek felsőbb évesek felvenni a tárgyakat. de biztos van facebook csoportotok, ott szoktak lenni felsőbb évesek, ők tudják a legpontosabb választ adni.
2014. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak egyetemről,de szaktól is függhet. Én pl már feltudtam venni elsőévesként,de van,akiknek megcsinálják a mentorok majd,vagy csak regisztráció után engedik őket. Azért annyit próbálj meg,hogy aktívvá teszed a félévedet,ha még azt nem állítottad volna be,lehet csak ennyi a hiba. De ha megírod,hogy melyik egyetem melyik karán,vagy melyik szakján vagy,akkor biztos tudna írni olyan is,aki már ott végzett vagy csak többet tud róla.
2014. aug. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hol tudom aktívvá tenni a félévem egyébként? Kerestem de nem találtam. Nemzeti Közszolgálati Egyetem. Mondták hogy vegyük fel a tantárgyakat amiket írtak nekünk és ennyi.
2014. aug. 27. 17:21
 6/7 A kérdező kommentje:
na megvan beiratkoztam az első félévre, most már gondolom engedi felvenni a tárgyakat. köszi a segítséget
2014. aug. 27. 17:24
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyet így sem sikerült felvenni. Viszont átfedéseket látok az órák között. Ez azt jelenti, hogy valamelyikre eljutok valamelyikre nem?
2014. aug. 27. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!