Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti középiskolába...

Melyik budapesti középiskolába érdemes átjelentkeznem?

Figyelt kérdés

Jelenleg a város egyik legerősebb gimnáziumában 2.-os vagyok, de nemsokára Budapestre szeretnénk költözni. Nem vagyok rossz tanuló, angolt, infót különösen szeretem.

Nem szeretnék egy hasonlóan kemény iskolába menni, de mindenképpen egy rendes, kulturált iskolába járnék szívesen (Gondolom ahova még anno felvételizni kellett)

Valaki tud segíteni?


2010. jan. 16. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Budapesten merre?

Mert, ha mondasz bővebb infót, akkor tudnék segíteni :)

2010. jan. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen mondjuk legalább az oldalt megmondhatnád :)
2010. jan. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaja, budapest elég nagy. Simán lehet másfél órákat utazni a városon belül szóval az lenne a legjobb, ha kerületet mondanál.
2010. jan. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az sajnos pontosan még nem tisztázott :) Ennek ellenére valaki tud segíteni?
2010. jan. 17. 02:29
 5/10 anonim ***** válasza:

De figyelj, ha annyit mondanál legalább, h Pest vagy Buda, már sokat segítenél...


Budapesten a közlekedés az káosz (mindig, mikor sztrájk sincs, akkor is), főleg a reggeli órákban, amikor mindenki megy dolgozni és iskolába.

Egyébként egy kis ízelítőt, hogy a reggeli buszok tömve vannak, és hazafele is (volán). BKV-ról inkább ne beszéljünk...


De körülbelül hányas tanuló vagy, csak, hogy ezalapján is valamennyire be tudjuk határolni...

2010. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

XIII, XIV, VI, és VII. kerület körül (mint írtam sajnos eddig nem tisztázódott)

Elég jó tanuló vagyok, amit szeretek abból 4-es, 5-ös (Angol, info, magyar, töri) . Sajnos vannak tantárgyak amik teljesen hidegen hagynak, ilyen a földrajz, kémia és a fizika, amikből sajnos 2-es, 3-as vagyok. Más iskolában ezzel a tudással többnyire kettővel jobb jegyet kapnék (tapasztalat) ezért nem szeretnék ott is ilyen helyzetbe kerülni, de pesze mindenképpen egy rendes, jó iskolát keresek :)

2010. jan. 17. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi de most sietnem kell majd holnap ha nem felejtem el írok :)
2010. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom :)
2010. jan. 17. 22:37
 9/10 anonim ***** válasza:

Találtam egyszerűbbet, mint hogy felsoroljam :)

[link]

[link]

[link]

[link]


Menj rá az közéőiskolákra, onnan pedig az iskola honlapjára.

Érdemes felhívni őket, hogy egy-egy órára bemenni, stb.

Vagy ahogy Te akarod.

2010. jan. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nah melyik lesz??
2010. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!