Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek az Eszterház...

Mi a véleményetek az Eszterházy Károly Főiskola földrajz alapszakáról:?

Figyelt kérdés

A biológia szakról nagyon sok negatív dolgot hallottam: nagyon nehéz, annyit kell tanulni, hogy belegebednek, szívatós szak, stb.

A földrajz szak is ilyen? Jár ilyen szakra valaki, tudna róla írni,? Minden érdekel!


2010. jan. 16. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az egri fősulit! Ha már földrajz, akkor menj inkább valamelyik nagyobb egyetemre, ne egy nevenincs fősulira, mert a papírod nem fog érni semmit sem!
2010. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A számból vette ki a szavakat az előttem szóló
2010. jan. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Unokatesómat azért nem vették fel sok munkahelyre mert az Eszterházyn tanult. Most a Miskolci Egyetemen csinál másoddiplomát, hogy eltudjon helyezkedni!
2010. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, h. ennyire rosszak a vélemények az Eszterházyról. Azért köszi, h. ezt elmondtátok.
2010. jan. 17. 15:13
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit későn válaszolok, de az összes hozzászólóra rácáfolok. Az EKF-en végeztem, és nagyon jó fizetésért szinte azonnal el tudtam helyezkedni (és nem csak én hanem több csoporttársam). Kiskapu nélkül mindez! A nevesincs főiskola meg egy vicc! A tudományos diákköri konferencián is biztos azért körözzük le a nagy egyetemeket, mert gagyi mi?! Ha valaki nem ismer egy iskolát, nincs rálátása a dolgokra, az ne válaszoljon. Ja és manapság már ELTE diplomával is nehéz elhelyezkedni, mert alig van munka. :S Nekem is van ELTE diplomás ismerősöm aki egyenlőre mekiben dolgozik. Szóval erről ennyit! Tévedés azt hinni, hogy ha valaki egy nagyobb egyetemen végez annak azonnal eljön a kánaán! Ja,és ha már itt tartunk,én elég jól ismerem a miskolci egyetemet,na az se jobb mint az EKF!
2010. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%

szia!

hát én is megkésve írok de olvashatják majd még.

Hát szóval én oda járok,k**aszott nehéz az első év,első évben direkt arra mennek hogy vagy 20 ember elhagyja a sulit,megizzasztanak rendesen,ezt majd az illető az ilyen ásvány és kőzettan meg őslénytan órákon tudja meg,meg általános természet földrajzon,például nem csak dolgozatokat kell irni,hanem menni kell gyüjteményeket beszerezni,de nem múzeumtól hanem ki a földre és kalapálni,aztán szépen elrendezni őket,az se biztos hogy még azokat elfogadja,ja és ez csak a GYAKORLAT!Előadáson ott meg egy könyvet tanulj meg!Nekem sikerült az első évben minden vizsga,hála a jóégnek mert nagyon beleizzadtam,és én ugy tudom csak nálunk egerben van csak ősmradvány meg kőzetgyűjtés.

Ha nem akarsz Egerben szívatós szakra menni akkor tudom ajánlani a tesis szakokat,azok úgy se csinálnak semmit se:)

2010. szept. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!