Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik iskola az,...

Szerintetek melyik iskola az, aminek az előkészítője hasonlít a Madách Imre Gimnáziumban elvárt szinthez, dolgokhoz?

Figyelt kérdés
Néztem az iskola (Madách) honlapját és nem láttam kint semmit az előkészítővel kapcsolatban. Van egyáltalán? Melyik iskolák jók még szerintetek? Haladó német kezdő angol, lehetőleg 5 éves. 4,9-es az átlagom, most nyelvvizsgázok majd. Köszönöm előre is! :)

2014. szept. 1. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Tavaly nem volt elkészítő, azt nem tudom, hogy ez évben lesz-e. Én most madáchos vagyok és a Xantusba jártam előkészítőre, amit imádtam. Nagyon jól felkészítettek a felvételire és kedvesek is voltak. A MIG pedig nagyon jó suli!!! :) Sok sikert!
2014. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok) +1 indok a Xantus előkészítő mellett: INGYENES! :D legalábbis tavaly az volt.
2014. szept. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. szept. 14. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!