Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Madách Imre gimnázium (budapes...

Madách Imre gimnázium (budapest) szóbeli?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap megyek szóbelizni, nagyon keménynek tűnik. Van angolból, magyarból, és matekból.. Nos, nem nagyon tudom mire számíthatok. Valaki aki már volt, vannak tapasztatai, az leírná milyen feladatokat kapott? Nagyon nagyon megköszönném! :)

2014. febr. 27. 16:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Angolból felolvastatnak majd egy szöveget, hogy lássák, mennyire találod fel magad ha egy ismeretlen szót kell kiolvasnod, meg rövidke egyszerű feladatok is vannak.

Magyar-matekról nem tudok nyilatkozni, még nem is hallottam róla, hogy lenne itt ilyen.

2014. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Átjelentkezel? Mert akkor kell ezekből szóbelizni, én év végén szeretnék! Irj privibe ha szeretnél, én is nagyon izgulok, hogy mi lesz majd:D
2014. febr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem, én most vagyok 8.-os :) de köszönöm!
2014. febr. 27. 21:12
 4/17 anonim válasza:
Szia, én is ma megyek pont oda felvételizni. Igazából a nyelvi minimumok miatt aggódom, engem is érdekelne a kérdésed!
2014. febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincs a honlapjukon semmi?
2014. febr. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:

Szia! Én végeztem a felvételivel. Most értem haza. Azt hiszem az angol részt elszúrtam, a magyar az már jobban ment, de sosem tudok rendesen beszélgetni, ha azt várhák tőlem, beszéljek.

Remélem neked jobban ment, és én volta a fekete leggingses, leopárdmintás fekete miniszoknyás lány, ha megjegyezted ^^" :)

2014. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bemész egy terembe ahol lesz rajtad kívül 4-5 gyerek. húzol 2 lapot, az egyiken két kép van (nekem egy vakvezető kutya meg egy vak ember a mások egy áruház) a másik lapon(angol) pedig van egy rövid, nagyon egyszerű szöveg amit majd fel kell olvasnod. a másik feladat pedig 5 mondatnak a kiegészítése. (nekem ezek voltak: My favourite sport, In my room, My classmate is, When I grow up, I've never) nem nehezek és van bőven időd bőven:) ne izgulj nagyon kedves, és segítőkész tanárok vannak:) hajrá
2014. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, bár már voltam! :)) De nagyin köszi! Én 2 nő tanárral beszélgettem a szóbelin. Egy fiatalabbal és egy idősebbel (50 év körülivel).. :D
2014. febr. 28. 18:46
 9/17 anonim ***** válasza:
nincs mit, hányas bizottságban voltál? nekem is 2 nő volt. egy fitalabb és egy idősebb.(én a 31-es)
2014. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én is voltam a Madáchban. Nálam egy férfi meg egy nő volt, és hát egyáltalán nem voltak szimpatikusak, főleg a nő nem. Ő nem is mosolygott, úgy viselkedett, mintha kihallgatáson lennék. Meg a mondataimról sem mondanám, hogy könnyűek voltak. De hát ilyen az élet.:D És ilyen tanárokkal nem is vagyok szomorú, hogy nem sikerült. :)
2014. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!